Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Звільнена багатодітна українка перебуватиме в Грузії ще тиждень – адвокат

Юрист вважає, що присутність клієнтки необхідна для правильного оформлення справи і подальшого захисту.

У Тбілісі звільнили з-за ґрат багатодітну українку Юлію Сусляк, яку грузинські правоохоронці підозрюють у торгівлі дітьми. Жінка нині перебуває на квартирі, звідки змогла зв’язатися з власними дітьми, яких вдалося звільнити та забрати до України місяцем раніше, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Усміхнені і щасливі – троє найстарших дітей Сусляків разом із бабусею вперше бачать маму за майже три місяці розлуки. "Я вас дуже люблю! Я сподіваюся, що дуже скоро з вами побачуся", - каже вона дітям. Ті називають маму найкращим подарунком на прийдешні дні народження.

ВідеоПідозрювану у торгівлі своїми дітьми українку звільнили з-під варти у Грузії

Багатодітну маму Юлію Сусляк відпустили просто із зали суду у Грузії. Про це ТСН розповів адвокат українки Зураб Тодуа. Наприкінці квітня українку заарештували на грузинському кордоні, коли вона намагалася виїхати в невизнану Абхазію з великою сім’єю. Підозру викликало те, що семеро дітей були народжені впродовж року від різних сурогатних мам. Зараз Юлія все ще перебуває зі своїм захисником у Тбілісі.    

Підозрювану у торгівлі своїми дітьми українку звільнили з-під варти у Грузії

В ексклюзивному коментарі ТСН схудла і виснажена Юлія зізнається, що втомлена, але безмежно вдячна за підтримку. "Я вдячна всім, хто радий, що я на волі. І вдячна тим, хто підтримує мене", - каже вона. Її адвокат Зураб Тодуа вважає, що небезпека для жінки не минула. І хоч за три місяці розслідування жодного доказу вини Юлії Сусляк грузинські слідчі не знайшли, вони передають справу українській стороні та можуть силоміць відправити її до Києва в кайданках. Юрист займається збором необхідних документів, аби довести  невинуватість клієнтки – тому планує, що Юлія пробуде у Грузії ще близько тижня, доки всі папери будуть належним чином оформлені. "Загалом у нас намір добитися в грузинських судах об’єктивного правосуддя. Щоби в умовах грузинського правосуддя ми змогли довести, що Юлія Сусляк була заарештована цілковито безпідставно", - пояснив адвокат.

Подружжя Сусляків – бізнесмени з Хмельницького, які мріяли про велику сім’ю. Своїх народили четверо, а далі звернулися до послуг сурогатних мам. Їм народили в Києві ще семеро малюків упродовж року, але один із них трагічно помер. Його поховали в Підмосков’ї – до РФ сім’я переїхала через бізнесові проблеми в Україні. У Грузію мама з дітьми прилетіла, коли їх депортували з Росії через міграційні порушення. Юлія планувала потрапити в Абхазію до свого чоловіка, але грузини підозрюють, що вона мала на меті продати всіх дітей, яких начебто купила в Україні. Дітей, народжених сурогатними матерями, забрали разом з іншими і кілька місяців тримали у прийомних грузинських родинах. Лише в червні українська делегація разом з ТСН повернула усіх десятьох діток додому – тимчасово право опіки над малечею надали їхній бабусі.

Кореспондентка ТСН Олена Гущик

Залиште свій коментар

Вибір редакції