Звільнені журналісти російського Першого каналу не мали права на компенсацію

Ельхан Мірзоєв і Олег Пташкин - позаштатники, а компенсація може бути виплачена, якщо людину звільняють за скороченням штату.

Звільнені журналісти "Першого каналу" Ельхан Мірзоєв і Олег Пташкин не мали права вимагати компенсації, оскільки не рахувалися в штаті телеканалу, повідомляє газета "Новые известия" з посиланням на джерело в адміністрації "Першого каналу".

"Річ у тому, що і Ельхан Мірзоєв, і Олег Пташкин - обидва позаштатники. Тоді як про компенсації мова може зайти тільки в тому випадку, якщо людину звільняють за скороченням штату", - заявив співрозмовник видання.

За його словами, Мірзоєв уклав з телеканалом трудовий договір, після закінчення терміну якого йому видали повний розрахунок.

З Пташкиним була підписана трудова угода. При цьому за три дні до звільнення він був сповіщений про це і одержав компенсацію за невикористану відпустку.

Нагадаємо, 18 березня стало відомо, що двоє звільнених співробітника "Першого каналу" забарикадувалися в одному з кабінетів в телецентрі "Останкіно" і оголосили безстрокове голодування.

За їх словами, керівництво телеканалу порушило їх права, звільнивши без виплати встановлених компенсацій і не сплативши Мірзоєву невикористану відпустку. Пташкин і Мірзоєв вимагали поновити їх на посадах, а потім звільнити з дотриманням закону. Інакше, вони грозили влаштувати самоспалення.

За словами співрозмовника газети, журналісти згодилися покинути кабінет телецентру після переговорів з директором Телевізійного технічного центру Михайлом Шубіним.

"Зрозуміло, ніякого бензину або гасу у наших колишніх співробітників з собою не було", - заявив виданню анонімний представник "Першого каналу".

Вдень 18 березня представники "Оборони", "Трудової Росії", "Лівого фронту", а також група нацболів влаштували під телецентром "Останкіно" пікет на підтримку Ельхана Мірзоєва і Олега Пташкина. Проте через декілька хвилин після початку акції активістів розігнала міліція.

Читайте також:

Звільнені журналісти російського Першого каналу погрожують самоспаленням

В Росії скоєно напад на журналіста, який критикував владу

В Ірані зникла американстка журналістка

В Росії небезпечно бути журналістом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: