Звільнений Лужков продовжує щоранку їздити в московську мерію

Юрій Лужков після відставки продовжує щоденно їздити на вже колишню роботу - за даними журналістів, він забирає з офісу особисті речі, подарунки та нагороди.

Колишній градоначальник Москви Юрій Лужков на четверту добу після своєї відставки знову приїхав до мерії на службовому автомобілі у супроводі охорони.

За словами одного з членів столичного уряду, щоденні візити Юрія Михайловича в мерію - це не новина. "Новиною стане, очевидно, коли він припинить вранці приїжджати на колишнє місце роботи", - сказав він.

За даними преси, Юрій Лужков приїжджає до мерії, щоб забрати особисті речі, в тому числі численні подарунки та нагороди.

Водночас голова Московської міськдуми Володимир Платонов не виключив, що Лужков може продовжити політичну кар'єру.

На питання чи є у Лужкова політичне майбутнє, він відповів ствердно. "Він ніколи не буде діяти на шкоду Росії. Він державник", - додав Платонов. А от спікер Ради Федерації і лідер Справедливої Росії Сергій Миронов вважає, що політична кар'єра екс-мера закінчена, оскільки зараз настав час молодих політиків, які повинні будувати майбутнє країни. "А 74-річному Лужкову це робити пізно", - резюмував Миронов.

Нагадаємо, 28 вересня президент РФ Дмитро Мєдвєдєв звільнив Юрія Лужкова у зв'язку з "втратою довіри". Виконуючим обов'язки мера було призначено його першого заступника, главу московського будкомплексу Володимира Ресіна.

Президентська партія "Єдина Росія" продовжує обговорення кандидатів на посаду мера Москви.

Тим часом проросійські організації Севастополя підготували звернення до президента України Віктора Януковича з проханням призначити Юрія Лужкова головою севастопольського виконавчого комітету.

Читайте також:

Лужкова покликали керувати Севастополем

"Єдина Росія" обрала сімох кандидатів на місце Лужкова

Лужков не буде опротестовувати відставку і піде в політику

Горбачов: Лужков керував Москвою як Брежнєв

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: