Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Звільнення американського пастора". США скасували санкції проти турецьких топ-чиновників

Йдеться про турецьких урядовців.

Сполучені Штати скасували санкції стосовно двох турецьких топ-чиновників, внесених до "списку Магнітського" через ув'язнення у Туреччині пастора Ендрю Брансона. 

Про це повідомляє Reuters.

Йдеться про міністра юстиції Абдулхаміта Гюля та міністра внутрішніх справ Туреччини Сулеймана Сойлу. Вони потрапили до санкційного списку у серпні через ув'язнення американського пастора Ендрю Брансона. 

Нагадаємо, суд у Туреччині у західній провінції Ізмір 12 жовтня звільнив американського пастора Ендрю Брансона, через арешт якого погіршились американсько-турецькі відносини. Брансона підозрювали у шпигунстві і підтримці антиурядових структур, які намагалися вчинити державний переворот у липні 2016 року.

Через затриманого американського пастора США ввели санкції проти Туреччини. Під санкції потрапили міністр юстиції Туреччини Абдулхаміт Гуль та міністр внутрішніх справ Сулейман Сойлу. У Білому домі вважають, що вони зіграли провідну роль у затриманні та арешті Брансона у 2016 році. Також США підняли мита на імпорт сталі та алюмінію. Через запровадження санкцій турецька ліра опустилася до найбільшого свого мінімуму стосовно долара.

Залиште свій коментар

Вибір редакції