Звільнено ще п'ятьох заручників

Афганські таліби звільнили ще п'ятох південнокорейських заручників. В полоні залишається 11 людей.

Корейська газета з зображенням заручників у Афганістані
news.yahoo.com
Афганський рух "Талібан" звільнив іще чотирьох заручників із Південної Кореї, передає катарський супутниковий телеканал "Аль-Джазіра". Таким чином, зараз таліби утримують семерих заручників.

Серед звільнених - три жінки та один чоловік.

Раніше в середу таліби звільнили вісім із 19 заручників, що залишалися в руках у екстремістів.

Попередня передана група складалася з чотирьох жінок і одного чоловіка і була передана представникам Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

Іще раніше таліби звільнили трьох південнокорейських заручників, які були передані Хаджі Захіру, - старійшині одного з афганських племен, який бере участь в переговорах по звільненню заручників.

Раніше агентство "Кіодо Цусін" з посиланням на Хаджі Захіра повідомило, що таліби в середу відпустять від п'яти до десяти з 19 південнокорейських заручників. Напередодні Юсуф Ахмаді заявив, що заручники знаходяться в різних частинах Афганістану і для їх звільнення буде потрібно декілька днів.

Таліби стратили заручника
Архів
Таліби у вівторок погодилися почати поступове звільнення захоплених в полон південнокорейських місіонерів. Як раніше повідомив представник уряду Південної Кореї, заручники будуть звільнені на умовах виводу з Афганістану протягом року південнокорейського військового контингенту, чисельність якого складає близько 200 чоловік, і припинень місіонерської діяльності в цій країні.

19 липня таліби захопили автобус із 23 південнокорейськими місіонерами. В обмін на звільнення заручників бойовики зажадали вивести з Афганістану південнокорейський військовий контингент і звільнити з в'язниць їх соратників.

Таліби стратили двох громадян Південної Кореї та заявили, що вб'ють решту, якщо їхні вимоги не будуть виконані. Проте бойовики все-таки звільнили двох тяжкохворих заручниць.

Після звільнення двох заручниць в полоні у талібів залишалося ще 19 південнокорейських громадян, прибулих до Афганістану з гуманітарною місією.

Минулий раунд переговорів представників Південної Кореї з талібами 16 серпня про звільнення заручників завершився безрезультатно.

ВідеоТаліби звільняють заручників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: