Звільнити моряків і повернути кораблі: Помпео озвучив умову зустрічі Трампа з Путіним

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Держсекретар наголосив, що скасування зустрічі в Аргентині мало винятково один підтекст.

Зустріч президентів Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа і Російської Федерації Володимира Путіна може відбутися винятково після звільнення з полону 24 українських моряків і повернення захоплених росіянами кораблів. Про це заявив держсекретар США Майк Помпео, повідомляє УНІАН із посиланням на інтерв’ю посадовця для CNN.

"Президент хотів направити чіткий сигнал, що ми вважаємо таку поведінку неприйнятною, тому ми скасували зустріч", - сказав Помпео. За словами держсекретаря, Трамп вирішив, що "правильним вчинком буде сказати росіянам: поверніть моряків, поверніть українські кораблі, люди повинні бути повернуті додому, в їхні сім'ї".

ВідеоДержсекретар США Помпео пообіцяв надати Україні воєнну допомогу - Порошенко

Сполучені Штати готові надати Україні допомогу, включно з військовою, для захисту від російської агресії. Про це заявив Петро Порошенко в інтерв'ю CNN, посилаючись на свою телефонну розмову з держсекретарем США Майком Помпео. 

Держсекретар США Помпео пообіцяв надати Україні воєнну допомогу - Порошенко

Держсекретар зазначив, що був залучений до процесу прийняття рішення про скасування зустрічі Трампа і Путіна на полях саміту країн G20 в Аргентині. "Ми провели ретельну оцінку, ми обміркували можливість, ми обдумали повідомлення, яке ми направимо, і президент Трамп прийняв рішення, що це буде вірним підходом з урахуванням подій напередодні саміту", - пояснив Помпео. "Він хотів направити недвозначне повідомлення, що росіянам потрібно змінити цю ситуацію", - підкреслив політик.

Фотогалерея Таран українського корабля російськими прикордонниками в фото (5 фото)

Помпео наголосив, що Росія повинна повернути Україні судна і захоплених військових до того, як адміністрація Трампа почне розгляд питання про проведення наступної запланованої зустрічі президентів США і РФ.

Залиште свій коментар

Вибір редакції