Звинувачена в пожежі в "Хромой лошади" запропонувала 15 млн за свою свободу

Виконавчий директор нічного клубу заявила, що готова продати кафе, яке належить їй, і віддати гроші у фонд родичів загиблих, за звільнення.

Виконавчий директор нічного клубу, який згорів у Пермі, Світлана Єфремова запропонувала заплатити потерпілим зі своїх активів.

Захист заарештованої у справі про пожежу в "Хромой лошади" Світлани Єфремової 15 грудня на суді від її імені запропонував 15 мільйонів рублів в обмін на звільнення з-під арешту.

"Моя підопічна готова продати кондитерську "Пампушка", що належить їй, а всі виручені кошти в розмірі не менше 15 мільйонів рублів перерахувати до фонду постраждалих при пожежі", - заявив адвокат.

Проте суд залишив Світлану Єфремову під вартою на період слідства.

Власник нічного клубу  Анатолій Зак також не зумів переконати крайовий суд Пермі пом'якшити йому запобіжний захід - він як і раніше до закінчення слідства буде залишатися під арештом у СІЗО.

"Ми виходили з того, що були порушені деякі процесуальні норми при арешті, - розповів адвокат Зака Ігор Кашин. - Наприклад, оскільки Зак є громадянином Ізраїлю, Російська держава повинна була повідомити країну мого підопічного про арешт. Фактично виходить так, що Зак залишався затриманим більше п'яти годин без складання протоколу, а за законом РФ на це відводиться всього три години. Крім того, Анатолій останні півроку перебував за межами Росії і не міг відстежувати ведення справ в "Хромой лошади", оглядати документацію і т. д".

Суд в якості основного аргументу для залишення обвинуваченого під вартою навів те, що Зак обвинувачується у скоєнні тяжкого злочину.

Напередодні, за інформацією джерела, близького до слідства, з'ясувалося, що річний дохід, який Анатолій Зак отримував безпосередньо в руки, становив близько 12 мільйонів рублів. Крім того, в кількох зошитах були прописані зарплати співробітників, гроші на витрати організації, гроші, взяті в борг, і інші фінансові операції, які не проходили за офіційними документами звітності.

Найближчим часом слідчі мають намір опитати всіх співробітників, які працювали в клубі за весь час роботи клубу.

Як уже повідомлялося, більша частина співробітників згорілого нічного клубу в Пермі не була офіційно оформлена на роботу.

"Чимала частина доходів виходила на тому, що переважна більшість відвідувачів проходила повз касовий апарат, - розповіло джерело в правоохоронних органах. - Адже за паспортом технічної документації заклад був розрахований на одночасне відвідування 50 гостями, але насправді набивалося понад 500. Нічний клуб працював кожен день, без вихідних. Ціна за вхід починалася від 600 рублів у звичайні дні до діапазону від 100 до 3000 у вихідні та дні спеціальних шоу.

11 грудня Ленінський суд Пермі заарештував майно Анатолія Зака, обвинуваченого у справі про пожежу в нічному клубі Пермі "Хромая лошадь". Крім нічного клубу, йому належить мережа з 28 магазинів будматеріалів, а також торговельний центр, 18 об'єктів нерухомості, житловий будинок, квартири та земельні ділянки. Арешт накладено на всі активи і майно обвинуваченого.

Увечері того ж дня арештовано майно ще двох підозрюваних - виконавчого директора Світлани Єфремової та індивідуального підприємця піротехніка Сергія Дербеньова.
Зак, Феткулов і Єфремова обвинувачуються в порушенні правил техніки пожежної безпеки, що призвело з необережності до смерті двох або більше осіб. Сергію Дербеньову пред'явлено звинувачення по тій частині, яка стосується піротехнічного шоу. Він проходить у справі за статтею 109-й "Заподіяння смерті з необережності".

Читайте також:

Кількість загиблих від пожежі в пермському клубі зросла до 148 осіб

Головного пожежного інспектора Пермського краю госпіталізували з зали суду

Помер другий українець, який постраждав від пожежі в Пермі

У лікарні помер співвласник клубу у Пермі, що згорів

ВідеоПідозрюваних у пожежі в Пермі зібралися лінчувати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: