Звинувачені у вбивстві Політковської своєї вини не визнали (відео)

Звинувачені у вбивстві оглядача "Новой газеты" Ганни Політковської на засіданні суду 19 листопада, заявили перед присяжними про свою невинність. Деталі - на відео (без коментарів. Reuters).

Вину відмовилися визнати як головні фігуранти справи - Джабраїл і Ібрагим Махмудови, а також Сергій Хаджікурбанов, так і звинувачений в перевищенні службових повноважень співробітник ФСБ Павло Рягузов. Про це повідомив представник сторони захисту адвокат Мурад Мусаєв.

Відзначимо, що і до початку слухань в суді адвокати звинувачених заявляли про невинність їх клієнтів. Як відзначив Мусаєв, "висновок звинувачення на 80-90% складається з домислів і припущень".

Поставивши під сумнів об'єктивність слідства, представники фігурантів справи вимагали, щоб справа про вбивство Політковської розглядалася у відкритому режимі. Відзначимо, що з такою ж позицією щодо відвертості судового процесу виступали і близькі убитої журналістки. Оскільки одним з підсудних виявився співробітник ФСБ, справа була передана на розгляд в Московський окружний військовий суд.

Спочатку було вирішено проводити засідання у відкритому режимі, проте коли присяжні відмовилися вийти в зал суду через присутність в ньому великої кількості журналістів, слухання перевели в закритий режим.

Ганна Політковська була застрелена в жовтні 2006 року в під'їзді будинку. Братів Джабраїла і Ібрагима Махмудових і Сергія Хаджікурбанова підозрюють в безпосередній причетності до вбивства. Рягузов, за версією слідства, скориставшись службовим становищем встановив місце проживання Політковської і надав ці відомості вбивцям. Безпосередній виконавець злочину, яким слідство вважає Рустама Махмудова, ховається від правосуддя і оголошений в міжнародний розшук.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: