Звинувачення Окруашвілі треба перевірити

Депутат парламенту Грузії просить Генпрокуратуру вивчити звинувачення Окруашвілі на адресу чинного президента країни Саакашвілі.

Віце-спікер парламенту Грузії та член правлячої партії "Єдиний національний рух" Михайло Мачаваріані
Lenta.ru
Віце-спікер парламенту Грузії та член правлячої партії "Єдиний національний рух" Михайло Мачаваріані
Віце-спікер парламенту Грузії та член правлячої партії "Єдиний національний рух" Михайло Мачаваріані просить Генпрокуратуру вивчити ті звинувачення, які на днях висунув екс-міністр оборони республіки Іраклій Окруашвілі.

Колишній глава Міноборони Грузії Іраклій Окруашвілі 25 вересня звинуватив президента Грузії Михайла Саакашвілі в лобіюванні інтересів своєї сім'ї при здійсненні крупних фінансових операцій, підготовці вторгнення до Південної Осетії, в розробці плану розколу Грузинської православної церкви, а також у намірі ліквідації бізнесмена Бадрі Патаркацишвілі.

"Ми просимо Генеральну прокуратуру під час розслідування справи про корупцію проти Окруашвілі вивчити всі ті звинувачення, які ця людина висунула декілька днів тому," - сказав Мачаваріані на спеціальному брифінгу у п'ятницю.

За його словами, це "допоможе показати грузинській громадськості ті причини, які примусили Окруашвілі зробити ці абсурдні звинувачення".

Віце-спікер вважає, що якщо у Окруашвілі є всі фактичні матеріали щодо цих звинувачень, то вони мають бути вивчені.

Напередодні Окруашвілі був затриманий Генпрокуратурою Грузії за підозрою у здирстві, відмиванні грошей, службовій халатності та перевищенні посадових повноважень.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: