Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Звинуваченому у хабарництві екс-міністру РФ Улюкаєву загрожує 10 років колонії суворого режиму

З відповідним клопотанням до суду звернулась прокуратура.

Прокуратура звернулась до суду з проханням призначити колишньому міністру економічного розвитку РФ Олексію Улюкаєву 10 років колонії суворого режиму.

Відповідне клопотання було озвучено на засіданні Замоськворецького суду Москви, пише "Дождь".

Як зазначається, також прокурор закликав призначити йому штраф у п'ятикратному розмірі від суми хабара, а також позбавити права займати посади в держустановах на 10 років через те, що Улюкаєв "своїми діями підірвав авторитет влади і довіру до неї".

Нагадаємо, російського міністра затримали 15 листопада співробітники ФСБ під час отримання хабара у розмірі 2 млн доларів. За версією слідства, Улюкаєв вимагав гроші від представника "Роснефти" за законної видачі позитивного висновку і оцінки операції з придбання державного пакету акцій компанії "Башнефть".

Головним суддею в процесі став одіозний Артур Карпов, який за винесення політичних рішень у справах потрапив у списки Магнітського і Савченко. Голова уряду Російської Федерації Дмитро Медведєв назвав затримання міністра економічного розвитку Олексія Улюкаєва важким подією, яка перевершує межі розуміння.

Залиште свій коментар

Вибір редакції