Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зять Трампа очолить новий підрозділ в Білому домі, який створюватиме свіжі ідеї для уряду - ЗМІ

Новий підрозділ підпорядковуватиметься Трампу. 

Президент США Дональд Трамп у понеділок, 27 березня, хоче оголосити про відкриття нового підрозділу в Білому домі, яким керуватиме його старший радник і зять Джаред Кушнер. Про це повідомляє Washington Post.

Новий підрозділ підпорядковуватиметься Трампу. Його функцією буде спостерігати за роботою федеральної бюрократичної системи і виконанням ключових передвиборних обіцянок Трампа, серед яких, зокрема, реформування системи догляду за ветеранами і боротьба з опіоїдною наркоманією.

До підрозділу також увійдуть колишні комерційні керівники, які впроваджуватимуть свіжі ідеї в роботу уряду. Сам Кушнер позиціонує новий офіс як команду, яка буду створювати агресивні та неідеологічні ідеї, щоб залучати найталановитіших людей як зсередини урядової системи, так і ззовні.

Нагадаємо, в палаті представників Конгресу США в останній момент відкликали законопроект про реформу охорони здоров'я, запропонований президентом Дональдом Трампом. Законопроект, який повинен був замінити введену Бараком Обамою страхову систему, зняли після того, як стало відомо, що він не отримає підтримки всіх республіканців і не набере необхідного мінімуму в 215 голосів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції