Зять Трампа зустрічався із керівниками російського банку, який перебуває під санкціями – Reuters

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Джаред Кушнер погодився дати свідчення у Сенаті.

Російський державний банк "Внешнеэкономбанк", який перебуває під санкціями Заходу через вторгнення Росії в Україну, підтвердив, що керівництво установи зустрічалося із зятем президента США Дональда Трампа під час передвиборчої кампанії 2016 року.

Про це повідомляє Reuters.

36-річний Джаред Кушнер, який є чоловіком Іванки Трамп і радником президента США, провів переговори із керівництвом російського банку під час виїзної презентації фінансової установи у минулому році.

У заяві банку, надісланій електронною поштою, повідомляється, що під час презентації його керівники зустрілися з представниками фінансових інститутів в Європі, Азії та Америці. Зустрічі відбулися "з низкою представників найбільших банків і ділових установ Сполучених Штатів, в тому числі Джаредом Кушнером, главою компаній Kushner Co". "ВЭБ" відмовився сказати, де відбулися ці зустрічі і коли.

Американські чиновники на умовах анонімності розповіли агентству, що Кушнер у грудні минулого року зустрічався із Сергієм Горьковим, головою "Внешнеэкономбанка" (ця зустріч відбулася після того, як екс-радник Трампа Флінн зустрічався з російським послом Сергієм Кисляком). Горьков був призначений головою банку на початку 2016 року президентом РФ Володимиром Путіним. Він є вихідцем із ФСБ, був нагороджений орденом за заслуги перед вітчизною.

За словами двох штатних співробітників Конгресу, деякі сенатори хочуть спитати Кушнера і Флінна, чи обговорювали вони з Горьковим або іншими російськими офіційними особами чи фінансовими керівниками можливість інвестування в компанії Кушнера або Трампа, якщо нова адміністрація президента США скасує санкції.

Кушнер поки що не прокоментував ці заяви, але він вже погодився дати свідчення з приводу його зустрічей із росіянами. У понеділок речник Білого дому Шон Спайсер заявив журналістам, що Джаред Кушнер готовий дати свідчення у комітеті з розвідки Сенату США, який розслідує втручання Росії у вибори США. Але коли це відбудеться, наразі невідомо.

Варто зазначити, що просто зустріч представників США із особами із санкційного списку не є порушенням санкцій.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп хоче оголосити про відкриття нового підрозділу в Білому домі, яким керуватиме його старший радник і зять Джаред Кушнер. Новий підрозділ підпорядковуватиметься Трампу. Його функцією буде спостерігати за роботою федеральної бюрократичної системи і виконанням ключових передвиборних обіцянок Трампа, серед яких, зокрема, реформування системи догляду за ветеранами і боротьба з опіоїдною наркоманією. 

ВідеоНа слуханнях у Конгресі США звучали сенсаційні заяви ФБР та лунали знайомі в Україні прізвища

Залиште свій коментар

Вибір редакції