Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зятя Трампа суттєво обмежили у повноваженнях після скандалу зі службовою поштою

Відтепер він виконує менш важливі завдання.

Повноваження старшого радника президента Трампа Джареда Кушнера, який також є його зятем, було суттєво обмежено, повідомляє The New York Times.

Протягом 10 місяців держслужби Кушнер самостійно вирішував, чим йому займатися, задавав напрям роботи всього Білого дому та був присутнім чи не на всіх офіційних зустрічах. Однак на певний час він зник і не з’являється в публічному просторі.

Справа в тому, що наразі зять Трампа працює над меншим спектром справ, зокрема, він займається вирішенням конфлікту між Ізраїлем і Палестиною, а також технологічними проектами, як-от відкритим у березні при Білому домі Управлінням американських інновацій, що покликане боротися з бюрократією у федеральних відомствах.

Такі зміни в кадровій політиці щодо Кушнера пов’язують із приходом у кінці липня на посаду голови апарату Білого дому відставного генерала Джона Келлі, який виступив проти таких вольностей своїх працівників.

За словами трьох інших радників президента США, Келлі навіть обговорював можливість звільнення подружжя Кушнера і дочки Трампа Іванки. Хоча сам посадовець цю інформацію спростував.

"Чесно, не було такого моменту, коли я обдумував, як позбавитися від Джареда й Іванки," - зазначив він.

Нагадаємо, раніше виявилося, що мінімум шестеро провідних радників президента Трампа, зокрема і його зять Джаред Кушнер, використовували приватні електронні скриньки для службового листування.

ВідеоПентагон у соцмережі випадково перепостив заклик до імпічменту Трампа

Залиште свій коментар

Вибір редакції