Зюганов розказав "по секрету", коли розпустять Держдуму

Лідер російських комуністів Геннадій Зюганов заявляє, що економічна криза в Росії може перерости в політичну.

Економічна криза може привести до розпуску Державної думи і дострокових виборів, заявив в інтерв'ю "Російській газеті" лідер російських комуністів Геннадій Зюганов.

"Кажу по секрету: на останній оперативній нараді (КПРФ) дав три установки, і перша - готувати план дій на випадок дострокових виборів", - повідомив він журналістів.

Зюганов не виключив, що розпуск Держдуми може відбутися вже в поточному році. "Я вважаю, що ситуація посилюватиметься і може перерости в політичну кризу. Тому що не бачу розумних і швидких рішень з боку влади", - заявив лідер КПРФ.

В той же час він припустив, що криза не призведе до надзвичайної ситуації в країні.

"Політична криза не можна вирішити заходами 1993 року: виходити із зброєю, стріляти, розганяти. По-перше, щеплення до переворотів тоді зробили серйозну. По-друге, армія не в тому стані, щоб виконувати подібні накази. Деякі думають, ніби можуть ввести надзвичайне положення. Так для цього потрібен диктатор, великі гроші, щоб відкуповуватися, та ще і ті, хто згодиться займатися кривавою і брудною роботою. Інакше - громадянська війна. Отже ніякої надзвичайності бути не повинно", - сказав Зюганов.

Нагадаємо, вперше чутки про можливість дострокових виборів виникли в кінці минулого року. Опозиція "передбачила" дострокові вибори президента і Держдуми, таку ж думку виказали представники КПРФ.

Мотивом послужила пропозиція президента Дмитра Мєдвєдєва про внесення поправок в Конституцію РФ з метою збільшення президентського і парламентського термінів.

Держдума мала намір розглянути питання про ухвалення поправок відразу в трьох читаннях. Проте це рішення відмінили, оскільки думська опозиція сприйняла прискорену процедуру як підготовку до дострокових виборів.

Читайте також:

Мєдвєдєв затвердив шість років президентства

Президент Росії керуватиме 6 років. Держдума вдруге "за"

Комуністам не потрібен Путін-прем'єр

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: