Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
1 липня туроператор ANEX Tour провів до сонячної Туреччини українських туристів

1 липня туроператор ANEX Tour провів до сонячної Туреччини українських туристів

ANEX Tour став першим турецьким туроператором, який отримав "сертифікат здорового туризму" від Міністерства культури та туризму в рамках заходів щодо боротьби з епідемією коронавірусу.

Сьогодні відбулися перші рейси з туристами, після оголошення карантину та припинення авіасполучення. Літаки до Туреччини та Єгипту не лише з Києва, а й з Харкова та Запоріжжя. Проводжав туристів генеральний директор ТОВ "ТК Анекс Тур" в Україні Ількер Адігюзель.

Анекс тур_4
Ількер Адігюзель, генеральний директор ТОВ "ТК Анекс Тур" в Україні

"Я радий бачити щасливих туристів, що вже через кілька годин будуть купатися в морі. Запевняю, що ми робили, робимо та будемо робити все можливе для комфорту та безпеки наших туристів. Ми отримали міжнародний сертифікат, що засвідчує високий рівень безпеки згідно з чотирма параметрами: "здоров’я та безпека пасажирів", "здоров’я та безпека працівників", "заходи, запроваджені на об’єктах" та "заходи, запроваджені на транспортних засобах". Ми відповідально ставимося до ситуації, що склалася, і дотримуємося всіх норм та правил безпеки", - зазначив генеральний директор ТОВ "ТК Анекс Тур" в Україні Ількер Адігюзель.

Анекс тур_6
Безпека пасажирів в аеропорту

Графік рейсів наразі стабільний, хоча одразу почали перевезення великої кількості пасажирів і на сьогодні всі літаки повністю заповненні. Авіаперевізник "Авіакомпанії "Азур Ейр Україна" каже, що провів дуже велику підготовчу роботу, щоб максимально убезпечити та зберегти комфорт подорожуючих.

Анекс тур_7
Карен Антонов, генеральний директор ТОВ "Авіакомпанії "Азур Ейр Україна"

"Ми дуже чекали цього дня та готувались, дотримуючись та впроваджуючи вимоги і рекомендації Державної авіаційної служби України та Європейської агенції з безпеки польотів (EASA). Це дуже великий об'єм роботи. Для нас на першому місці - комфорт та безпека пасажирів. Тому, перед кожним рейсом літак проходить не лише повну технічну перевірку, а й дезінфекцію," - зазначив Карен Антонов, генеральний директор ТОВ "Авіакомпанії "Азур Ейр Україна".

Анекс тур_3
Соціальна дистанція в аеропорту

Для безпеки туристів на території аеропорту проводиться температурний скринінг, ретельно стежать за дотриманням соціальної дистанції та масковим режимом.

Анекс тур_1
Турист

Зазначимо, що ANEX Tour став першим турецьким туроператором, який отримав "сертифікат здорового туризму" від Міністерства культури та туризму в рамках заходів щодо боротьби з епідемією коронавірусу.

Анекс тур_5
Карен Антонов, Оксана Мартьянова, Ількер Адігюзель

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції