5-зіркове гніздо в Кенії. Учасникам сафарі пропонують пожити в готелі з панорамою в 360 градусів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В готелі можна заночувати просто неба та поспостерігати за дикою природою з даху, що схожий на гніздо.

Новий готель Nay Palad з'явився на кенійському курорті Segera, в одному з найпопулярніших місць африканського сафарі – на плато Лайкіпія. Спочатку Segera створювався не тільки як курорт, а серйозний проект зі збереження дикої африканської савани. І хоча сюди їдуть, щоб пожити серед недоторканої природи, на курорті є арт-галерея, ботанічний сад, винний льох, SPA і басейн з солоною водою.

Пташине гніздо – незвичайне поєднання дикої природи ззовні та сучасного начиння всередині будівлі. Всередині є ванна та туалет. До будівлі підведена холодна вода та тепла, яка нагрівається на сонці. Найцікавіше місце – оглядовий майданчик, що декорований, як гніздо. Тут можна заночувати, поспостерігати за зірками, а вдень за тваринами, які прогулюються неподалік. На плато мешкають: жирафи, буйволи, слони та газелі.

Окрасою "Гнізда" служить жовтий біплан, що використовувався на зніманнях оскароносного фільму – "З Африки". Жителі готелю навіть можуть у ньому прокататись.

Раніше розповідалось про розкішний 5-зірковий готель, який розташовується в середньовічному монастирі італійського муніципалітету. У монастирі можна заночувати, відвідати спортзал, SPA, масажний кабінет та почастуватись місцевим вином.

Готель-гніздо NAY PALAD_1
www.instagram.com/naypalad

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Туризм на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції