5-зірковий монастир в Італії. У храмі можна зняти номер, відвідати SPA, сауну, спортзал та ресторани

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Тоскані можна випити вина, помилуватись панорамами, архітектурою та дивовижами провінційної Італії.

Кастельнуово-Берарденга – муніципалітет в Італії, розташований у регіоні Тоскана. За розмірами його можна порівняти з невеличким українським містечком. Однак ідеально збережена забудова та тисячолітній замок-монастир - істотно вирізняють його від українських міст.

З усіх сторін муніципалітет оточений плантаціями винограду. Виноградарством жителі займаються у всіх невеличких поселеннях Тоскани. Саме в цьому регіоні виготовляють "К'янті" - один із сортів італійського вина.

На околиці міста, із такою заплутаною назвою, є фортеця, якій майже тисяча років. Насправді, це стародавній монастир з вежами, дзвіницею та високими оборонними мурами. Нині будівлю реставрували та облаштували тут респектабельний 5-зірковий готель. У монастирі можна знайти практично все для гармонійного відпочинку: SPA, масажний кабінет, спортзал, сауна, лазня, басейни, два ресторани та винний погріб заздрісних розмірів.

У погребі-виноробні стеля - це величезне цегляне склепіння. Саме приміщення пронизане духом середньовіччя - тут навіть підлога тисячолітня. А в центральному залі погребу розміщений ресторан.

Заради справедливості варто сказати, що одне з приміщень монастиря належить церкві. Тут проводять недільні меси, одружують, а також храм відвідують жителі самого містечка.

Дізнайтесь подробиці в сюжеті рубрики "Мій путівник" програми "Сніданок з 1+1".

ВідеоМій путівник: Італія. Що таке “коротка кава” і як правильно їсти спагеті в Тоскані

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Туризм на facebook і слідкуйте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції