7 маловідомих курортів Європи та Азії, де можна незабутньо відпочити з сім’єю

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Затишні бухти з малолюдними пляжами, а ще небачені пам'ятки природи та архітектури позитивно виділяють ці курорти серед інших.

Малолюдні курорти здаються фантастикою при думці про відпочинок в Європі. Але навіть в Італії, Іспанії та Греції є місця, які не переповнені відпочивальниками влітку. При цьому, тут можна не лише засмагати на пляжі, а й скуштувати страви місцевої кухні, оглянути цікаві пам’ятки історії та природи. ТСН.Туризм підібрав 7 маловідомих курортних містечок для незабутнього сімейного відпочинку.

1. Кальярі, Італія

Місто Кальярі розташовується на острові Сардинія між Середземним та Тірренським морями. Тут не дуже багато відпочивальників, але є затишні пляжі з білим піском та лазуровою водою. При цьому Кальярі – це столиця острова. Тут є цікаві пам'ятки архітектури, головна з яких – замок XIII століття.

Сардинія також відома, як один з кулінарних центрів Італії. Особливо багато страв тут готують з морської риби.

2. Альбаррасін, Іспанія

Високогірне містечко Альбаррасін розташовується в центі Іспанії над глибоким каньйоном. Поблизу є величезний природний парк, а купатись можна у звивистій річці, що протікає між скелями. Крім того, поселення було засноване, ще 711-го року і тут збереглось чимало автентичних будівель.

3. Стоупа, Греція

Пляжі Стоупи приховані в затишних бухтах та захищені від навколишнього світу горами Тайгетос. Це ускладнює шлях до містечка, але через це тут меньше відпочивальників, ніж на інших грецьких курортах.

Це місце чудово підійде для сімейного відпочинку, а, крім того, що купатись, тут варто покататись на байдарках чи каное та відвідати місцеві тематичні паби.

4. Ам'єн, Франція

Місто Ам'єн відоме своєю готичною забудовою, окраса якої - собор Ам'єнської Богоматері, який належить до всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Крім того, воно порізане безліччю каналів-хортіліонів, що були викопані за часів Римської імперії для зрошування землі. Нині вони виконують роль вулиць, якими курсують невеличкі човни, а на їх берегах з'явилось чимало колоритних ринків та пабів. Звідси ще одна назва містечка – "французька Венеція".

5. Ластове, Хорватія

Ластове – це хорватський острів, на території якого розташовується величезний Національний парк. Він найбільш віддалений від материка серед островів країни. Крім відпочинку на пляжі й поргулянок парком, можна також орендувати каное чи порибалити з берега.

6. Патара, Туреччина

Патара – місто контрастів, тут є і величезні пляжі, і руїни давньогрецьких полісів. Сюди приїздять небагато відпочивальників, через відсутність такої кількості готелів, як у Кемері, Аланії, Антальї чи Мармарисі. Тому можна без перешкод оглянути історичні пам’ятки та відпочити на розкішних пляжах.

7. Грасіоза, Канарські острови

Грасіоса – це один з Канарських островів, які належать Іспанії. Невеличкі розміри повністю компенсуються фантастичною природою та пляжами практично з усіх його боків, а ще затишними готелями на узбережжі. Тут проживають всього  кілька сотень місцевих, які займаються рибальством та живуть у маленьких поселеннях. Більшість відпочивальників їдуть сюди, щоб відпочити від повсякденної метушні та позасмагати топлес.

Раніше розповідалось про 10 казкових місць світу в існування яких складно повірити. Згадувалось про неймовірно красиві локації, які не входять до популярних туристичних маршрутів, розташовані у віддалених місцях, однак зачаровують своїми панорамами та пейзажами.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Туризм на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції