Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Аеропорт "Київ" визнано найкращим на міжнародному авіаційному форумі Routes Silk Road

Участь у заході взяло понад 270 делегатів з країн Центральної та Східної Європи, Близького Сходу і Центральної Азії.

Міжнародний аеропорт “Київ” ім. І. Сікорського став найкращим аеропортом за версією форуму Routes Silk Road 2019 у номінації серед летовищ, які обслуговують до чотирьох мільйонів пасажирів на рік. Про це йдеться на офіційній сторінці аеропорту у Facebook.

Цьогоріч форум відбувся у місті Нур-Султан (Казахстан). Участь у заході брали понад 270 делегатів із країн СНД, Центральної та Східної Європи, Близького Сходу й Центральної Азії.

Протягом трьох днів було організовано понад 800 особистих зустрічей. Імениті й впливові функціонери авіаринку вирішували стратегічні питання, укладали угоди і визначали кращих.

У рамках заходу Routes Silk Road 2019 відбулася конференція, на якій обговорили проблеми, що постають перед авіацією сьогодні й в майбутньому.

"На V Міжнародній авіаційній конференції та виставці "Аероконгрес-2018", які відбулись в Одесі, Асоціація аеропортів України визначила аеропорт "Київ", як кращий в Україні в номінації "Понад 300 000 обслужених пасажирів за рік",- йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, компанія Skytrax визначила найкращі аеропорти світу 2019 року, де перше місце у списку -  летовище "Чанги" у Сингапурі. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції