Аеропорт "Жуляни" у вересні закриють на десять днів

Аеропорт "Жуляни" у вересні закриють на десять днів

Фото: iev.aero

На час проведення робіт авіаперевізникам пропонується тимчасово переїхати в аеропорт Бориспіль.

Аеропорт "Жуляни" у вересні закриють для польотів на десять днів,  у зв'язку з проведенням ремонту злітно-посадкової смуги, повідомляє avianews.com

Підприємство вже випустило NOTAM A1437/19 (інформація про зміни в правилах проведення та забезпечення польотів), в якому вказало терміни закриття аеродрому від 09:00 2 вересня до 09:00 12 вересня за київським часом.

Про майбутнє закриття "Жулян" на ремонт смуги повітряними воротами компанія-керівник "Майстер-Авіа" почала повідомляти авіаперевізників, що обслуговуються в аеропорту. На час проведення робіт їм пропонується тимчасово переїхати в аеропорт "Бориспіль". 

2017 року аеропорт "Жуляни" вже проводив ремонт смуги. Тоді на час робіт аеродром був закритий для прийому і відправлення літаків від 14 до 24 травня 2017 року. Ремонт проводився на кошти КП "Міжнародний аеропорт "Київ", у власності якого перебуває аеродром. Згідно з даними системи Prozorro, вартість послуг підрядника — компанії Onur склала 24,75 млн. грн. 

Повна реконструкція та подовження смуги на кошти державного бюджету в аеропорту "Жуляни" проводилися в 2008 році. Це дозволило повітряним воротам розширити список літаків, які можуть обслуговуватися на аеродромі, занісши до нього найпопулярніші середньомагістральні авіалайнери сімейства Boeing 737 та Airbus A320.

Нагадаємо, Державіаслужба буде штрафувати українські авіакомпанії, якщо вони не будуть виконувати передбачені правилами вимоги про необхідне обслуговування пасажирів у разі затримки або скасування рейсів. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація