Агент розвідки США розповів, як поводитись туристам в екстрених ситуаціях

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Не варто заселятись на перший і останній поверх у готелі.

Коли обираєте номер в готелі, то звертайте увагу не лише на панорами з вікон, а й на його розташування. Так, не варто обирати кімнати на першому чи останньому поверхах приміщення – це розширить простір для втечі у разі нападу зловмисників. Додатковою перевагою буде басейн під балконом чи аварійний вихід неподалік від апартаментів.

"Перший поверх легкодоступний для зловмисників, а верхній – не дозволяє маневрувати", – говорить колишній ветеран морської піхоти та екс-агент ЦРУ Дрю Двайєр у інтерв’ю для Sofrep.com.

Для більшої безпеки під час заселення варто просити план пожежної евакуації готелю або хоча б ознайомитись з ним. Такий план має бути на рецепції або ж на стенді з важливою інформацією. На думку співробітника ЦРУ, це крайній захід, але його варто дотримуватись, якщо відпочиваєте у країнах Близького Сходу, де ризик нападу терористів значно вищий ніж у Європі.

При цьому, найважливіші речі – паспорт, інші документи та гроші – варто тримати в одному місці, щоб їх було легко взяти за необхідності швидко покинути номер.

"Якщо на ваш готель, кафе чи аеропорт напали терористи, то є три основні правила, якими варто керуватись: втікати, ховатись і швидко реагувати на довколишні зміни", – говорить Дрю Дваєр.

Тобто, якщо опиняєшся у замкнутому просторі і втекти можливості немає – варто сховатись у ванній чи шафі, при цьому якнайкраще забарикадувати кімнату.

Найголовніше – не заклякнути на місці, коли трапилось щось жахливе, адже це найгірший із можливих варіантів. При цьому люди часто саме так і роблять. Причина того – страх, який варто перемагати.

"У крайньому разі, коли ситуація безнадійна і тікати нікуди, можна прикинутись мертвим, але це далеко не найкращий варіант", – підбив підсумки колишній працівник розвідки США.

Нагадаємо, про 10 типових помилок туристів, які заважають зробити подорож комфортнішою та цікавішою. На якість відпочинку та емоції впливають фактори, які інколи не продумуєш наперед. Так, у популярному місці можуть виявитись безкінечні черги, які зіпсують настрій, чи надлишок речей завадить насолодитись прогулянкою біля цікавих пам’яток.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Туризм на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції