Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Air Malta збільшує габарити ручної поклажі

За перевищення норми провезення ручної поклажі доведеться сплатити штраф розміром 80 євро.

Air Malta оголосила про збільшення своєї безкоштовної норми, причому незалежно від того, за яким тарифом куплений квиток, повідомляє avianews.com

Якщо раніше у мальтійського перевізника діяло обмеження 55х40х20 см, то зараз на борт можна пронести сумку розмиром 55х40х25 см.

Без змін залишилося обмеження за вагою — 10 кг для пасажирів економ-класу та мандрівників, які придбали квитки бізнес-класу за низькими тарифами.

Однак слід врахувати, що на рейсах із повним завантаженням валізи максимальних розмірів зможуть пронести на борт лише 100 перших пасажирів, якщо рейс виконується на Airbus A320, і 80 пасажирів, якщо маршрут обслуговує A319 або A320neo.

Що ж до додаткових предметів, то пасажири, як і раніше, можуть брати з собою без додаткової плати невеликі сумки, фотоапарати, ноутбуки, парасолі, проте їхня загальна вага не повинна перевищувати 2 кг, а габарити 40х30х15 см. Це обмеження не стосується пакетів із товарами Duty Free.

За перевищення норми провезення ручної поклажі доведеться сплатити штраф у розмірі 80 євро. Оплата приймається тільки кредитними картами на стійці реєстрації або біля виходу на посадку.

Нагадаємо, відтепер за додаткову ручну поклажу в МАУ можна буде сплатити онлайн під час купування авіаквитка.

ВідеоВідкрите небо: МАУ оновлює свій флот та відкриває нові рейси

Цього року найбільший український авіаперевізник - компанія МАУ - планує відкрити ще один новий рейс - до турецького Ізміра. Оновить перевізник і свій флот - очікують шість нових боїнгів. Котрий рік поспіль зростає і кількість мандрівників. Торік три з половиною мільйони людей скористалися послугами МАУ як транзитні пасажири. 

Відкрите небо: МАУ оновлює свій флот та відкриває нові рейси

Залиште свій коментар

Вибір редакції