Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Амстердамський аеропорт тестує сканер облич

Наразі ця технологія застосовується в тестовому режимі спільно з авіакомпанією Cathay Pacific.

Аеропорт столиці Нідерландів Schiphol почав використовувати апарати для розпізнавання облич у процесі посадки пасажирів у літак, повідомляє Avianews.

Вона передбачає, що після проходження реєстрації на рейс пасажир сканує свій паспорт, посадковий талон і обличчя в спеціальному кіоску, після чого проходить контроль безпеки й паспортний контроль.

Вже біля виходу на посадку обличчя кожного пасажира знову сканується, і в разі відповідності зображення з фотографією з бази система пропускає мандрівника далі.

Під час використання цієї технології пасажирам не потрібно показувати паспорт і посадковий талон під час посадки, що має прискорити цю процедуру.

скан лица амстердам авиа
avianews.com

Якщо тестування буде успішним, сканування облич у летовищі можуть впровадити під час проходження предполітних перевірок, що дасть змогу пасажирам не показувати свій паспорт і посадковий талон після реєстрації в системі й проведення первинного сканування обличчя.

Нагадаємо, названо найкращий туристичний напрямок в Європі 2019 року. 

ВідеоУнікальна країна прогресу – Естонія

Естонію офіційно визнають лідером з впровадження новітніх технологій у Європі. Саме там вперше перейшли на так звані ID-картки та відмовились від паперових документів. Чому ця північна держава прогресує та чим ще там готові дивувати світ –  дивіться у сюжеті.

Унікальна країна прогресу – Естонія

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції