Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Авіакомпанія МАУ запустила перевезення пасажирів із Вінниці до аеропорту "Бориспіль"

Зареєструватися на комбіновані рейси можна на сайті авіакомпанії та з мобільних пристроїв.

Найбільший в Україні авіаперевізник - авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" (МАУ) в партнерстві з компанією "АТАСС-Бориспіль" почала виконувати перевезення, що передбачають доставку пасажирів МАУ з Вінниці до аеропорту "Бориспіль", повідомляє прес-служба МАУ.

"1 липня 2019 року МАУ першою в Україні запустила спільно з партнером АТАСС комбіновані перевезення автобус + авіа, з`єднавши Вінницю з широкою мережею маршрутів авіакомпанії. Зручне інтермодальне сполучення дозволяє жителям комфортно дістатися до потрібного пункту призначення через Київ (аеропорт "Бориспіль") із єдиним квитком МАУ", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що автобусні рейси PS009/PS010, що забезпечують стикування з авіарейсами МАУ, курсують щоденно. 

"Відправлення з аеропорту "Бориспіль", термінал D, о 20:25; від площі біля аеропорту "Вінниця" - о 03:00. Страховий поліс і доступ до Wi-Fi для поїздки автобусом Neoplan надаються безкоштовно", - йдеться в повідомленні.

Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" заснована в 1992 році. Здійснює рейси до столиць і ключових міст Європи, Азії, Африки, СНД і США, забезпечуючи також стикування з маршрутами своїх міжнародних партнерів. Базовим аеропортом МАУ є міжнародний аеропорт Києва "Бориспіль".

Нагадаємо, МАУ підняла плату за вибір місця в процесі бронювання або зміни місця під час онлайн-реєстрації за квитками економічного класу. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції