Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Авіакомпанія "Мотор-Січ" з червня виконуватиме прямі рейси з Києва до Ужгорода

Польоти будуть здійснюватись від 3 червня тричі на тиждень.

Авіакомпанія "Мотор-Січ", яка 10 травня припинила єдині для регіону регулярні авіарейси за маршрутом Київ - Ужгород з пересадкою у Львові, з 3 червня відновить польоти за цим маршрутом, але тепер рейси будуть прямими. Про це повідомив голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс на сторінці у Facebook. 

"Коротко про досягнуті домовленості з компанією "Мотор Січ". Польоти від 3 червня 3 рази на тиждень - понеділок, середа, п'ятниця. За необхідності збільшення частоти до щоденних. Виліт з Ужгорода 6.45 повернення з Києва 20.15. Вартість квитка від 2700 грн", - написав він.

голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс
Мотор Січ
www.facebook.com/zakrada.gov.ua/

Також, Рівіс висловив подяку за підтримку всім, хто доклав зусиль до підготовки та проведення переговорів. Крім цього, як повідомляється на сторінці Закарпатської обласної ради, в ході переговорів Рівіс заявив, що влада краю, його жителі й гості зацікавлені у відновленні авіаційного сполучення між Ужгородом та Києвом, хоча б 5 днів на тиждень.

Також, наголошується, що відсутність пасажиропотоку на скасованому рейсі Київ - Ужгород пояснюється тим, що людей не влаштовує відправлення літака по п'ятницях, коли всі офіційні установи в столиці завершують робочий тиждень і по суті не можна вирішити жодного ділового питання. Крім цього, відштовхує велика тривалість польоту, висока вартість квитка – більш як чотири тис. грн. Представники авіакомпанії пояснили, що це базова вартість квитка, куди входить утримання екіпажу, послуги інших служб.

"Буде заповнюваність літака, то буде і можливість проаналізувати ситуацію і говорити про його здешевлення. Зараз авіакомпанія зазнає збитків, а тому представники компанії запропонували знайти можливість їх компенсації. Якщо зменшити вартість квитка за крісло, широко інформувати про це краян, то наповнюваність рейсів однозначно буде кращою. Адже в попередні роки закарпатці охоче користувалися послугами аеропорту і літаки завжди були заповнені пасажирами", - йдеться в повідомленні.

15 березня аеропорт "Ужгород" в Закарпатській області відновив роботу після трирічної перерви, прийнявши перший регулярний рейс Київ - Ужгород.

Нагадаємо, авіакомпанія 10 травня оголосила про припинення виконання єдиних для регіону регулярних польотів. Цю інформацію пізніше спростували і буде виконуватися і надалі.
 

Залиште свій коментар

Вибір редакції