Австрія через активізацію коронавірусу посилює вимоги для в’їзду: що змінилося

Австрія через активізацію коронавірусу посилює вимоги для в’їзду: що змінилося

Австрія, Відень

В'їжджати до Австрії без ПЛР-тесту можна буде тільки в разі повної вакцинації проти COVID-19.

Австрія через стрімке зростання заражень на COVID-19 посилює вимоги в'їзду для вакцинованих від коронавірусу. Від 18 серпня туристам з одною дозою вакцини потрібно буде здавати ПЛР-тест на коронавірус.

Про це йдеться у відповідному указі.

Уточнюється, що ті, хто щеплені дводозовою вакциною, зможуть в’їхати до Австрії без надання негативного тесту на коронавірус лише після отримання другої дози. Виняток лише - препарат Johnson & Johnson.

Ті громадяни, які отримали перше щеплення від коронавірусу, повинні будуть на в'їзді показати негативний результат ПЛР-тесту або тест на антиген. Особам зі свідоцтвом про щеплення або негативним тестом на коронавірус чи доказом перенесеної хвороби реєструватися на урядовому порталі більше не потрібно.

Від вихідних такі ж вимоги щодо вакцинації застосовуються до людей під час відвідування австрійських ресторанів, готелів та громадських заходів.

Нагадаємо, літні відпустки у розпалі й усе більше європейських країн починають відновлювати туризм і відкривають свої кордони для іноземців, зокрема, й українців. Але через пандемію держави готові пускати до себе громадян інших країн за умови дотримання певних карантинних умов - ПЛР-тесту чи вакцинації або мають бути виконані дві умови. Водночас інші держави відкрили кордони і не висувають додаткових вимог.

Які країни ЄС оновили правила і готові пускати до себе українських туристів та за яких умов, читайте в матеріалі.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Новини світу: в австралійській столиці оголосили однотижневий карантин через спалах коронавірусу

Новини світу: в австралійській столиці оголосили однотижневий карантин через спалах коронавірусу

Повʼязані теми:

Наступна публікація