Австрія посилює обмеження на в'їзд для українців: як потрапити до країни

Австрія посилює обмеження на в'їзд для українців: як потрапити до країни

УНІАН

Україна потрапила до "червоного списку".

Від 27 липня громадяни 32 держав і окремих регіонів зможуть потрапити до Австрії лише у разі надання негативного результату проходження ПЦР-тесту. Нове обмеженння стосується й українців. 

Відповідне рішення ухвалило МОЗ Австрії, повідомляє місцеве видання OE24.

До "червоного списку", тобто переліку країн з несприятливою епідеміологічною ситуацією, потрапила й Україна. Окрім цього, до списку занесли Албанію Бангладеш, Білорусь, Боснію і Герцеговину, Бразилію, Болгарію, Єгипет, Індію, Індонезію, Іран, невизнане Косово, Мексику, Молдову, Нігерію, Пакистан, Перу, Португалію, Румунію, Росію, Північна Македонію, Сенегал, Сербію, США, Туреччину, Філіппіни, китайську провінцію Хубей, Чилі, Чорногорію, Швецію, Еквадор і ПАР.

Громадяни з 32 держав "червоного списку" не зможуть безпосередньо в'їхати до Австрії. Однак, якщо вони прибувають з Шенгенської зони, їм потрібно надати негативний результат ПЦР-тесту на COVID-19, зроблений не пізніше ніж за 72 години до в'їзду до Австрії. Крім цього, після прибуття вони повинні пройти 10-денний карантин. Для підтвердження прибулим потрібно буде надати задокументоване підтвердження свого місця перебування.

Громадяни Австрії, ЄС, країн  Європейського економічного простору та Швейцарії, які приїжджають з країн "червоного списку" повинні мати з собою негативний ПЦР-тест або здати його після в'їзду протягом 48 годин. Прибулі залишатимуться на самоізоляції, поки не буде отриманий негативний результат тесту.

Нагадаємо, станом на 21 липня українці можуть подорожувати загалом до 39 країн, однак не у всіх відсутні обмеження. Протягом останнього тижня можливість в’їзду для українців надали 13 країн, це Болгарія, Словенія, ОАЕ, Ірландія, Мальдіви, Антигуа і Барбуда, Еквадор, Ямайка, Камбоджа, Коморські острови, Пакистан, Пуерто-Рико, Сент-Люсія. 

Українці масово летять на відпочинок за кордон

Українці масово летять на відпочинок за кордон
Наступна публікація