Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Барак Обама порадив найцікавіші книжки цього літа

Обама назвав найцікавіші книжки, які прочитав цього літа

Експрезидент США Барак Обама поділився новим списком книжок, які він прочитав цього літа. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Наразі серпень, тому я хотів повідомити вам про кілька книжок, які я читав цього літа, на випадок, якщо ви шукаєте якісь рекомендації. Для початку ви не можете помилитися, прочитавши чи перечитавши твори Тоні Моррісон. "Кохана", "Пісня Соломона", "Найблакитніше око", "Сула" та всі інші — всі вони надзвичайні. Ви будете раді, що ви їх прочитали", – написав Обама.

Зокрема, Барак Обама рекомендує книжки:

Колсон Вайтхед "Нікелеві хлопці" (The Nickel Boys)

"Книжка про те, як Джим Кроу (один з ініціаторів законів про расову сегрегацію в США) та масові ув’язнення розривали на шматки життя людей й створили проблеми, які й досі позначаються на житті країни".

Тед Чанг "Видих" (Exhalation)

"Збірка коротких оповідань, яка змусить задуматися про великі питання та почуватися людянішим. Найкращий різновид наукової фантастики".

Гіларі Мантел "Вовчий зал" (Wolf Hall)

"Епічний погляд Гіларі Мантел на прихід до влади Томаса Кромвеля. Книжка з’явилася у 2009 році, але я тоді був трохи зайнятий, тому пропустив її. Добре читається й сьогодні".

Харукі Муракамі "Чоловіки без жінок" (Men Without Women)

"Книжка вивчає, що відбувається з персонажами без важливих жінок у їхньому житті; це зрушить вас і збентежить, а іноді залишить більше запитань, ніж відповідей".

Лорен Вілкінсон "Американський шпигун" (American Spy)

"Це набагато більше, ніж просто шпигунський трилер, який поєднує родинні зв’язки та любов до країни".

Ніколас Карр  "Марниця" (The Shallows)   

"Книжка з’явилася кілька років тому, але її аргументи щодо впливу інтернету на наш мозок, наше життя та наші громади все ще заслуговують на роздуми, і це те, до чого ми можемо дослухатися у теперішню добу".

Гоуп Джарен "Лаборантка" (Lab Girl)

"Прекрасно написаний спогад про життя жінки в науці, про блискучу дружбу та глибину дерев". 

Тея Обрехт "Внутрішнє" (Inland)

"Книжка щойно вийшла, тому без спойлерів. Але ті з вас, хто чекав на наступний роман Обрехт, не розчаруються".

Дінау Менгесту "Що читати в ефірі" (How to Read the Air) 

"Книжка допоможе зрозуміти складність та спокуту в американській історії іммігрантів".

Стефані Ленд "Покоївка" (Maid)

"Це суб’єктивний погляд матері на класове розділення в Америці, опис канату, яким проходять багато сімей, і нагадування про гідність будь-якої роботи".

Нагадаємо, у вересні у видавництві BookChef вийде культове біографічне видання в українському перекладі - "Становлення" (Becoming) Мішель Обами

Залиште свій коментар

Вибір редакції