Без "пані та панове": авіакомпанія Lufthansa змінює вітання на своїх рейсах

Без "пані та панове": авіакомпанія Lufthansa змінює вітання на своїх рейсах

Фото: Associated Press

Стале вітання на рейсах замінять на гендерно-нейтральне.

Авіакомпанія Lufthansa має намір відмовитися від звичного вітання "пані та панове" на борту своїх рейсів. Найбільша європейська авіакомпанія перейде до гендерно-нейтральної форми привітання.

Про це пишуть німецькі ЗМІ.

Замість звичного вітання Lufthansa і авіакомпанії Swiss, Austrian Airlines і Eurowings, які входять з нею в одну групу, будуть використовувати гендерно-нейтральну мову.

Як зазначили у пресслужбі компанії, рішення націлене на те, аби всі пасажири почувалися зручно. Пасажирів тепер, наприклад, будуть вітати словами "Доброго ранку" або звертатися до них "Дорогі гості". 

Перехід на нові вітання займе якийсь час, повідомили представники авіакомпанії. У Lufthansa також наголосили, що гендерно-нейтральна мова буде використовуватися не тільки щодо пасажирів, але і під час спілкування всередині компанії. 

"Для нас важливо, щоб ми врахували всіх у нашому зверненні. Залежно від часу доби є різні варіанти, наприклад, "Шановні гості" або "Доброго ранку / дня / вечора" або "Ласкаво просимо на борт". Капітан вирішить, яке звернення буде правильним", - цитує Bild представника Lufthansa.

Нагадаємо, в Іспанії вчителі чоловічої статі прийшли в школу в спідницях. Таким чином педагоги протестували проти виключення із навчального закладу 15-річного школяра. 

Як повідомлялося, збірна Бразилії з футболу повідомила про урівняння виплат чоловічим та жіночим національним командам.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація