Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Крім саморобного іглу, відпочивальники можуть орендувати й готовий "номер".

В швейцарській комуні Штансштад працює незвичайний готель Igloo-Village. Тут туристам пропонують не лише пожити в крижаних номерах, а й самотужки їх збудувати. Так, за саморобний "номер" зі снігу на двох відпочивальники мають заплатити трохи більше ніж 200 євро.

За ці кошти охочим дають всі необхідні інструменти, підготовлений сніг та теплі спальні мішки з ковдрами, які придатні для ночівлі за температури до -40 градусів Цельсія.

Відпочивальники також можуть орендувати вже готові іглу зі снігу чи криги, які будуть просторішими та прикрашені красивими малюнками. Такі "номери" можуть вміщувати навіть цілу сім’ю та на диво коштуватимуть дешевше. Вартість ночівлі у вже готовому помешканні – 109 євро.

А охочі просто погуляти серед снігових будиночків ескімосів, покататись на лижах та оглянути навколишні панорами можуть орендувати "Тепле іглу" з твердопаливною піччю. Воно вже зроблене не зі снігу та більш комфортне.

Раніше розповідалось про крижаний готель в Фінляндії, який збудували за мотивами серіалу "Гра престолів". Він розташовується в провінції Лапландія, називається SnowVillage та займає площу близько 20 тисяч квадратних метрів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції