Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Туристів приголомшують розміри старовинної теплиці.

На початку травня на околиці Лондона у Королівському ботанічному саду в К’ю відкрилась найбільша із збережених вікторіанських теплиць – "Темперейт-гауз". Її реставрували протягом п’яти років.

Тепер туристи можуть знову прогулятись серед пальм та інших екзотичних рослин у відновленому критому саду, повідомляє Reuters.

За час реставрації робітники витратили більше 5 тисяч літрів фарби і замінили 15 тисяч вітражів. Загальна вартість робіт склала більше 46 мільйонів євро.

Основні роботи із реставрації вже закінчені. Наразі садівники поливають рослини та закінчують дрібні роботи з облаштування території поблизу "Темперейт-гауз".

Королівський ботанічний сад К’ю має багату історію та неймовірні розміри. Він був закладений майже 260 років тому. Сьогодні сад займає площу в 132 гектари, на яких розташовано безліч оранжерей і павільйонів. Вся територія включена до списку світової спадщини ЮНЕСКО.

Раніше згадувалось, що королівський "Сад Європи" з тисячами тюльпанів відкриється неподалік Амстердама. У парку на площі у кілька десятків гектарів висаджено тисячі тюльпанів, нарцисів, квітів бузку, троянд та орхідей.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Туризм на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції