Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Бодмінську в’язницю переобладнають у готель-музей зі скляним дахом.

Запустілу в’язницю XVIII століття у британському місті Бодмін перетворять на розкішний готель на 63 номери. Старі камери переобладнають у кімнати, а дах фортечної будівлі буде скляним, щоб зробити її світлішою.

В’язниця працювала близько 150 років та закрилась наприкінці 1927-го, повідомляється на сайті Twelve Architects. Будівлю зводили французькі невільники, а за час роботи тут провели більше 50 публічних повішань.

Така моторошна історія в'язниці приваблює до Бодміна тисячі туристів. Гіди також розповідають про привиди страчених, які мешкають у закинутій будівлі, а в підвалах тут живе популяція кажанів.

Крім того, під час Першої світової війни у Бодмінській в’язниці зберігались національні скарби Великої Британії, серед яких символи королівської влади монархів.

Будівлю планують повністю переобладнати у готель до кінця 2019 року. Найскладніше буде поставити скляний дах, адже зараз його взагалі немає, а стіни поросли в’юнкими кущами. Натомість обладнати камери буде просто, повідомляє компанія Mallino Development, яка викупила колишню в'язницю. Кімнати доведеться просто дещо відреставрувати та меблювати.

Вартість втілення проекту оцінюють у 30 мільйонів фунтів стерлінгів, що близько 41 мільйона доларів. За законами Великої Британії, новий власник має не лише відбудувати готель, а й дбайливо переселити популяцію кажанів, що тут осіла. Реконструювати в’язницю в комфортабельний готель-музей буде дизайнерська компанія Twelve Architects.

Нагадаємо, про 10 розкішних замків-готелів Європи, де можна відчути себе монархом. Стародавні мури, неймовірні панорами та доглянуті парки цих замків дозволяють відчути на собі казкову атмосферу давнини та перенестись на короткий час до середньовіччя.

ВідеоЖурналістка ТСН узяла участь у шоу "За ґратами" та потрапила до в'язниці у Латвії

Маргариту Ситник затримали в Латвії і посадили до в'язниці. Але після двох годин допитів без висунення звинувачень відпустили і навіть погодували. Про свої поневіряння Маргарита зняла сюжет, про те, як узяла участь у шоу "за ґратами" в старому військовому острозі "Кароста" в Латвії - єдиній тюрмі в Європі, відкритій для туристів.

Журналістка ТСН узяла участь у шоу "За ґратами" та потрапила до в'язниці у Латвії

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Туризм на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції