Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Читачі нового роману Макса Кідрука матимуть можливість поспілкуватися з одним із героїв книжки

Мобільний додаток до книжки розробляє українська ІТ-компанія ideil, він з'явиться на Google Play та App Store на початку вересня, одночасно з виходом роману.

З головним героєм нового роману Макса Кідрука можна буде поспілкуватися за допомогою спеціального мобільного додатку.  Про це йдеться на сторінці письменника у Facebook. 

Напевно, найоригінальнішою фішкою в мобільному додатку до роману #ДокиСвітло буде можливість поспілкуватися з одним із...

Опубликовано Макс Кідрук Вторник, 6 августа 2019 г.

"Посилання у тексті вестиме на чат-бота із добре знайомим для моїх постійних читачів персонажем, доля якого - принаймні мені хочеться в це вірити - багатьом із вас не дає спокою. Роман надасть відповіді на частину запитань, решту ви зможете поставити героєві особисто: де ти?.. що ти відчуваєш?.. що відбувається довкола тебе?.. І він не просто відповість, а навіть - якщо дуже попросите - покаже вам відео....",- йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, 10 вересня відбудеться презентація нового роману відомого українського письменника Макса Кідрука "Доки світло не згасне назавжди". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції