Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Джордан Шейн два роки реставрував авто, щоб втілити свій задум у життя.

Джордану Шейну із Лос-Анджелеса набридло звичне життя та бізнес, якому він віддавав весь час. А тому, 33-річний американець вирішив присвятити своє життя подорожам. Він відмовився від свого заробітку в невеличкій комп’ютерній компанії, продав будинок та всі речі. Натомість, Шейн придбав фургон та вирушив зі своєю дівчиною в подорож Північною Америкою.

Раніше Джордан вважав себе "трудоголіком". Робота забирала весь час, дуже виснажувала та не приносила задоволення. Єдине що цікавило Шейна, так це подорожі й автомобілі. Тоді він вирішив придбати старий фургон для мандрівок, пише Daily Mail.

"Ідея купити авто з’явилася як просвітлення. Я просто гортав сторінки в Інтернеті й тут наштовхнувся на оголошення про продаж старого Volkswagen", - розповідає мандрівник.

Мандрівник з фургоном_5
www.instagram.com/livethevanlife

Згодом Джордан придбав ретро-авто. Наступні два роки він реставрував та ремонтував автівку, щоб у ній можна було не лише їздити, але й жити. Після завершення роботи Шейн закрив свій бізнес, виставив на продаж будинок та непотрібні речі. І після цього в нього та його дівчини Наталі Тепфомм розпочалась нова сторінка життя.

Мандрівник з фургоном_3
www.instagram.com/livethevanlife

Фургон постійно привертає увагу. Так, літні люди підходять, щоб щось запитати, бо він для них асоціюється з молодими роками. В той час молодь цікавиться тонкощами такого способу життя, щоб самим до нього долучитися.

Пара подорожує штатами США та Канади. Вони готують їсти в фургоні, сплять просто неба та їдуть, куди самі забажають. Останні три місяці хлопець та дівчина подорожують Північною Америкою. В майбутньому Джордан та Наталі планують відвідати Південну Америку, а саме Патагонію в Аргентині.

Мандрівник з фургоном_1
www.instagram.com/livethevanlife

Раніше розповідалось про модель Playboy яка обожнює подорожувати та навіть веде свій відвертий тревел-блог. Американська фотомодель та актриса Сара Андервуд вражає шанувальників сексапільними фотографіями, які робить подорожуючи світом.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Туризм на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції