Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Де в Україні можна відпочити по системі "все включено" і скільки це коштує

Експерти не схвалюють такох нововведень.

В Україні все частіше відпочивальникам пропонують систему "все включено".

Так, наприклад, працюють в Одеській області та на Шацьких озерах. Зокрема, умови відпочинку обумовлюють вже на місці.

"По приїзду на базу ми попросили порахувати, скільки буде коштувати індивідуальний All Inc.: харчування, проживання, щоденні прогулянки на човні, безлімітне користування велосипедами і масаж через день. В добу за двох таке задоволення коштувало 1500 грн", - розповів житель Дніпропетровська Олег.

Зокрема, на базі "Галицький двір" на озері Світязь ціна доби на двох залежить від категорії номера - від 1 тис. грн. до 1,3 тис. грн. Сюди входить повний пансіон харчування (шведський стіл) і використання всіх розваг (крім СПА).

Освоювати "все включено" по-українськи стали і в Київській області. Наприклад, в готелі "Сезони Spa", що в селищі Козин, 5 днів на двох по системі All Inc. обійдеться в 8160 грн. "В систему "все включено" входить проживання в номері "стандарт", харчування повний пансіон тричі в день, відкритий басейн з шезлонгами і спортзал, безлімітне користування спа-центрами", - розповіли в готелі.

Правда, не всі експерти підтримують вітчизняну систему "все включено". "Це безглузда спроба повторити успіх Туреччини і Єгипту, які, навпаки, стали відмовлятися від системи, оскільки це економічно невигідно", - вважає президент Асоціації малих готелів і апартаментів України Дмитро Заруба.

При цьому представник Європейської консалтингової групи FORTIS Олег Фесенко зазначив, що це усереднений сервіс для середнього туриста, якого насправді не існує: "All Inc. - це бажання будь-якою ціною утримати туриста, при цьому не питаючи, а чого ж хоче сам відпочивальник?"

Як повідомлялося раніше, офісні працівники планують суттєво урізати видатки на відпочинок влітку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції