Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Державіаслужба дозволила авіакомпаніям відкрити рейси за вісьмома новими маршрутами

26 листопада 2019 року були розглянуті заяви на нові рейси авіаперевізників.

Комісія Державіаслужби надала українським авіакомпаніям SkyUp, "Роза Вітрів" і "Мотор Січ" права на виконання польотів за вісьмома новими маршрутами, повідомляє avianews.com.

SkyUp дозволили від 1 березня 2020 року відкрити регулярні рейси Київ-Лісабон з частотою до двох разів на тиждень. Зараз цей маршрут обслуговує лише лоу-кост Wizz Air в рахунок португальської квоти.

Також Державіаслужба дозволила SkyUp збільшити число польотів на лінії Київ-Іракліон з трьох до чотирьох на тиждень, на лінії Одеса-Барселона — з двох до трьох на тиждень, на лініях Київ-Харків та Київ-Одеса з трьох до семи на тиждень.

"На сьогоднішній день польотна програма внутрішніх рейсів знаходиться в розробці. Старт тих чи інших рейсів, частота і розклад в тому числі залежить від наданих дозволів Державіаслужби", — прокоментували avianews.com свої заявки в SkyUp.

Регулятор схвалив запит "Рози Вітрів" на запуск чартерних перевезень з Києва до Запоріжжя, Одесу, Львів, Херсон і Харків частотою три рази на тиждень і з Києва у Дніпро з частотою п'ять разів на тиждень з терміном дії прав до 28 березня 2020 року.

"Мотор Січ" дозволили відкрити регулярні рейси Київ-Мінськ з частотою до семи разів на тиждень без обмеження по терміну дії права і збільшити частоту польотів з Києва до Запоріжжя з семи до 12 разів на тиждень.

Комісія Державіаслужби повторно відмовила Atlasjet Ukraine схвалення заявки на запуск рейсів Київ-Стамбул з частотою три рази на тиждень на підставі частини 8 статті 94 Повітряного кодексу України з-за відсутності вільної квоти.

Діюча квота на польоти на лінії Київ-Стамбул була розширена 2018 року з 16 до 24 рейсів на тиждень для кожної із сторін. В Україні права на виконання 21 рейсу на тиждень віддані МАУ, трьох — "Розою Вітрів". Остання не виконує польоти за цим маршрутом. Atlasjet Ukraine призупинила польоти 26 листопада 2019 року через фінансові проблеми у материнської авіакомпанії.

Нагадаємо, названа сама найкраща авіакомпанія світу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції