Перейти до змісту
Державіаслужба відмовила SkyUp у виконанні регулярних рейсів з Києва до Австрії

Державіаслужба відмовила SkyUp у виконанні регулярних рейсів з Києва до Австрії

Рішення ухвалено на засіданні комісії 27 серпня на підставі частини 8 статті 94 Повітряного кодексу України.

Комісія Державіаслужби не схвалила заявку авіакомпанії SkyUp на виконання регулярних рейсів Київ-Зальцбург (Австрія) анонсовані раніше, повідомляє avianews.com з посиланням на перевізника.

Рішення ухвалено на засіданні комісії 27 серпня на підставі частини 8 статті 94 Повітряного кодексу України. Таку аргументацію регулятор зазвичай застосовує, коли на маршруті відсутня вільна квота на польоти або ж функціонування маршруту не передбачено чинними міжнародними договорами України. 

Раніше запуск цього маршруту наприкінці жовтня анонсував пов'язаний з авіакомпанією туроператор Join UP! У пресслужбі SkyUp avianews.com пообіцяли розкрити подробиці польотної програми до Шрі-Ланки найближчим часом.

Комісія дозволила SkyUp від 1 жовтня 2019 року відкрити рейси з Києва до Коломбо (Шрі-Ланка) з частотою двічі на тиждень на необмежений термін.

У рамках свого засідання 27 серпня комісія Державіаслужби також схвалила заявку авіакомпанії "Джоника"на виконання чартерних перевезень за маршрутами Київ-Тель-Авів з частотою 12 рейсів в тиждень і Одеса-Тель-Авів з частотою чотири рейси на тиждень. Таке право буде діяти від 25 вересня до 5 жовтня 2019 року для виконання перевезень на період святкування Єврейського Нового Року.

Нагадаємо, український лоукостер SkyUp Airlines анонсував новий рейс з Києва до італійського міста Турин.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин