"Дискримінаційні умови": в Україні обурені, що росіяни можуть в'їжджати до Чорногорії без обмежень

Дата публікації
Перегляди
3101
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Дискримінаційні умови": в Україні обурені, що росіяни можуть в'їжджати до Чорногорії без обмежень

Фото: pixabay.com

Україна від початку літа забезпечує Чорногорію найбільшою кількістю туристів.

Чорногорія внесла Росію до "зеленого списку", дозволивши в'їзд до країни без додаткових умов. В українському посольстві обурені таким різким скасуванням обмежень для громадян Росії, коли для українців вони все ще діють. 

Про оновлення "зеленого списку" повідомила директорка Національної туристичної організації Желька Радак Кукавічич, передає RTCG.

До переглянутої "зеленої зони" увійшли Росія та Азербайджан. Рішення пояснюють пом'якшенням наслідків кризи туристичної галузі через COVID-19. "Це створить передумови для створення певного туристичного трафіку в серпні і вересні", - заявила Кукавічич.

Зазначимо, що Чорногорія додала Україну до переліку країн "зеленої зони" близько місяця тому.

Однак для українців все ще діє низка обмежень. Це попри те, що в індекс захворюваності COVID-19 в Україні майже вдвічі нижчий, ніж в Росії - 72,8 проти 127,2 відповідно. 

У посольстві України в Чорногорії вже відреагували на такі зміни. Один з консулів Михайло Шматов на своїй Facebook-сторінці написав: "Я обурений тим, що Росію відразу помістили до зеленої зони. Без всяких умов, Карл! Я нагадаю, що Україна, яка від початку літа забезпечує Чорногорію найбільшою кількістю туристів, маючи наразі 13-14 авіабортів на тиждень, знаходиться в обмежених правах".

Він також додав, що українцям досі заборонено подорожі а/т, і якщо читати уважно правила, то навіть заборонено самостійні подорожі літаком, лише у складі туристичної групи попри постійну роботу консулів. Водночас для росіян ці обмеження скасували. 

Ні, я обурений не тим, що Чорногорія відкрила кордони для росії. Врешті-решт це було питання часу та економічної...

Опубліковано Mykhailo Shmatov Вівторок, 4 серпня 2020 р.

Нагадаємо, 22 липня влада Чорногорії знову оголосила епідемію на всій території країни через збільшення хворих на коронавірус. У різних регіонах обмежений час роботи кафе і ресторанів. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3101
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація