Дивовижі Стамбула: як українцю знайти безкоштовне житло та екскурсії містом

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Грандіозний аеропорт та щедрі пропозиції від турецької авіакомпанії для туристів.

Стамбул – це місто контрастів. Стародавні споруди тут вдало поєднуються  із хмарочосами.  Дивовижний Босфор, який розділяє місто на Європу та Азію, Гранд Базар, Блакитна мечеть та Собор Святої Софії, а головне люди роблять це місто неповторним.

Найбільший аеропорт Туреччини розташований саме в Стамбулі. Його назвали на честь  першого турецького президента - Мустафи Кемаля Ататюрка. Він на третьому місці серед найбільших аеропортів Європи. Щороку приймає більше 50 мільйонів пасажирів.  А місцева авіакомпанія – лідер. Вона здійснює рейси в 120 країн на 5 континентах.

Віднедавна, аби відвідати Стамбул, необов'язково витрачати гроші на квитки та житло. Місцева авіакомпанія попіклувалася про тих українців, які подорожують транзитом через Стамбул. Вони пропонують безкоштовне проживання у готелях у самому центрі міста.

А ще екскурсії головними пам'ятками Стамбула. Ця послуга надається пасажирам, які  подорожують з України до Азербайджану, Грузії, Ізраїлю, Маврикію, Сейшельских Островів, Америки, Таїланду та  13 країн Європи. Головна умова – час зупинки в Стамбулі має складати не менше 20 годин.

В аеропорту імені Ататюрка розташований один із найкращих та найбільших бізнес-лаунжів у світі. Атмосфера тут наче вдома - можна спокійно собі розвалитися на кріслі, відвідати кінотеатр, бібліотеку та гральні майданчики. До того ж, тут просто море їжі.

Стамбул має чим здивувати навіть досвідчених туристів.

Дізнайтеся подробиці в сюжеті "Сніданок. Мій путівник".

Відео Мій путівник. Стамбул - Принцеві острови та рибний делікатес

Залиште свій коментар

Вибір редакції