До священної сестри Мачу-Пікчу прокладуть дорогу та канатку

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Уряд Перу вирішив популяризувати маловідомі, але важливі для історії країни пам'ятки.

В Перу вирішили популяризувати маловідомі локації. Так, до старовинного міста інків Чокекірао, що називають "Молодшою сестрою Мачу-Пікчу", буде прокладена зручна дорога та канатка. Це пов’язано з тим, що Мачу-Пікчу відвідує більше мільйона туристів щорічно, а "Молодшу сестру" менше ніж 6 тисяч. Причина – відсутність доріг. Нині, щоб побачити Чокекірао потрібно піти в п’ятиденний похід серед лісистих скель Перу. При цьому, Чокекірао, як і Мачу-Пікчу, засновано легендарним вождем інків Пачекутеком. Воно було прихистком племені в часи нашестя іспанських конкістадорів, а назва означає "Золота колиска".

Перу, Чокекірао_2
visualhunt.com/WhyNotThisOne

Про це повідомляє американська інформаційна компанія Bloomberg. Додаючи, що уряд Перу планує сполучити дорогою Мачу-Пікчу та Чокекірао й так змінити ситуацію з туристами. Звідки буде прокладена канатна дорога поки що невідомо. Однак повідомляється, що вона вестиме до самих руїн "Золотої колиски", на висоту більше ніж 3 тисячі метрів.

Нова інфраструктура дозволить туристам оглянути сходи, тераси, будівлі та храми, що утворюють комплекс на відгалуженні гори. Загальна площа міста інків – 1800 гектарів.

Уряд Перу ще не оголосив коли відкриє нові маршрути. Однак відомо, що роботи розпочнуть уже 2018-го року. На прокладення дороги, канатки та розвиток інфраструктури поряд з перуанською пам’яткою виділять 80 млн доларів. Натомість в країні розраховують на подвоєння туристичного потоку до Перу. Так, наступного року, лише до Чокекірао, розраховують привабити близько 150 тисяч туристів. А в довготривалій перспективі цей показник має зрости до півмільйона.

Крім Чокекірао, в Перу планують розвивати й інші важливі для історії країни локації. Ще одне місце, яке, імовірно, зможуть оглянути туристи – Куелап. Його більш поширена назва – Північний Мачу-Пікчу.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Туризм на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції