Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Туристи приїздять на ранчо до штату Колорадо, щоб прогулятись гірськими схилами та скупатись у гарячих джерелах.

Зазвичай покинуті міста-привиди виглядають моторошно, але в штаті Колорадо облаштували затишний курорт саме із запустілої садиби золотошукачів. До 1919 року в Дантоні жили робітники, а потім хутір покинули. Тепер тут працює затишний санаторій, оточений горами та гейзерами.

Копальні в Дантоні відкрили саме через гейзери, які слугують ознакою багатого на мінерали ґрунту, пише CNN. Після запустіння тут було ранчо й зупинялись поодинокі туристи. А 1990 року все село викупив новий власник. Він відреставрував будиночки рудокопів та перетворив їх на готельні номери.

Ранчо Дантон, сільський туризм, штат Колорадо, США_3
DuntonHotSprings.com

Поряд з ранчо Дантон є чимало гарячих озер, які утворились після затоплення низовин водою гейзерів. Поселення оточене горами та хвойними лісами. Одне з гарячих джерел розташовується всередині критого комплексу та має вигляд басейну – тут можна купатись за будь-якої погоди.

Всі будиночки та величезні намети, які розбиті на схилах гори поряд, облаштовані всім необхідним для проживання і мають атмосферний декор. Кімнати обставлені меблями природного деревного кольору, підлога покрита шкірами тварин, а ліжко та крісла обтягнуті тканинами теплих пастельних кольорів.

Ранчо Дантон, сільський туризм, штат Колорадо, США_5
DuntonHotSprings.com

Відпочивальники приїздять до Дантона, щоб побути в затишку – подалі від міської метушні, покупатись в гарячих джерелах, помилуватись дикою природою гір, які оточують поселення. Крім того, тут займаються йогою, пілатесом, а ще рибалять у річці, яка протікає поряд.

Нагадаємо про 10 туристичних бізнес-ідей, на яких може заробити Україна. Вони вдало реалізовані у різних країнах світу та приносять чималий прибуток. Створення подібних підприємств забезпечить дохід на багато років, а за гарного сервісу кількість відвідувачів буде постійно зростати.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Туризм на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції