Перейти до змісту
Дзен-туризм: в Німеччині запускають морські круїзи в "нікуди"

Дзен-туризм: в Німеччині запускають морські круїзи в "нікуди"

Туристів відправляють в море на кілька днів без зупинки в портах.

Німецька туристична компанія TUI Cruises почала продавати квитки на морські круїзи "в нікуди" з відправленням з Гамбурга і Кіля.

Про це пише Wired.

Такі круїзи - остання спроба врятувати галузь, яка постраждала через Covid-19. 

Круїзний лайнер "в нікуди" вирушає від узбережжя, курсує кілька днів морем і повертається назад. До кінця серпня TUI Cruises планує продовжити морські екскурсії до семи днів, демонструючи туристам види на узбережжі Норвегії, Швеції і Фінляндії.

Кількість пасажирів обмежена, а камери з тепловізорами щодня стежать за температурою туристів. Крім того, на борту є тести на COVID-19, а маски обов'язкові навіть у ліфтах і коридорах. Формат "все включено" залишається, однак на шведських столах страви і напої подають  офіціанти.

Під час турів "в нікуди" компанії розважають гостей, але також з обмеженнями. На виставі, яку зазвичай відвідують близько тисячі пасажирів, тепер можуть бути присутніми не більше 150, решта дивляться трансляції з кабін.

TUI Cruises виконує тури Північним та Балтійськими морями, квитки коштують від € 549 на людину.

В середині вересня 2020 року компанія планує почати рейси Середземним морем, з відправленням з Криту.

Нагадуємо, що Естонія дозволила авіакомпанії Wizz Air відновити авіаперельоти до України, але українські пасажири повинні будуть пройти двотижневу самоізоляцію. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин