Ефект Мертвого моря: "царські ванни" та омолоджувальна ропа Куяльницького лиману

Відпочивальники розповідають про дивовижний ефект уже після перших грязевих ванн та купань у лимані.

Одеса – унікальне місто, з власною кухнею, специфічною мовою та особистим "Мертвим морем". Воно розташоване на околиці Одеси й називається Куяльницьким лиманом.

Курорт на берегах лиману існує ще від 1834 року. А його мулово-сульфатні грязі приваблюють відпочивальників омолоджувальним ефектом. Куяльницька грязь містить 15 мікроелементів, антибіотики і, навіть гормони. А якщо полежати у солоній воді – ропі, то на вас буде майже уся таблиця Менделєєва.

Ванни у самому лимані безкоштовні. А охочі можуть поселитись у санаторіях та пройти повний курс омолодження та лікування.

Куяльницький лиман
www.flickr.com/Basil P

На курорті можна прийняти "царську ванну". Вона не лише омолоджує, а й лікує судинні захворювання, нервову систему, покращує гормональний фон та підвищує імунітет. Самі ж лише грязі лиману сприяють зменшенню запальних процесів, укріплюють імунітет і відновлюють функції пошкоджених органів і систем організму, а також широко використовуються в лікуванні безпліддя.

Площа Куяльницького лиману коливається від 52 до 60 кв. км (приблизно, як чверть площі Одеси), а глибина близько одного метра. Рівень води в лимані і його солоність регулярно змінюються. Поряд з водоймою розташовується найнижча точка України - 5 метрів нижче рівня моря.

Подробиці дивіться у сюжеті рубрики "Мій путівник" у програмі "Сніданок з 1+1".

ВідеоМій путівник. Одеса - лікувальні грязі та казкові коні

Залиште свій коментар