Експерти назвали найкращі місця світу, де варто спостерігати за зорями

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Мандрівників вражають неосяжні гірські панорами та захопливе нічне небо цих місць.

Серед інших причин відвідати нові місця експерти виділяють астротуризм, тобто спостереження за світанками та нічним небом у небачених місцях. Зокрема, для цього люди відвідують Каппадокію у Туреччині та долину із пагодами у М’янмі.

Так, експерти з астротуризму назвали виданню Telegraph найбільш приголомшливі місця, де неймовірно красиво виглядає небосхил вночі.

Перше місце отримав Національний парк Маунт-Кук у Новій Зеландії неподалік міста Твайзел. Саме тут зорі неймовірно красиві, як ніде. Крім того, у заповіднику та на самій горі Кука приголомшлива природа, а в долинах розлились лазурні озера.

Нова Зеландія, озеро Пукакі, гора Кука
www.flickr.com/Dave Wong
Нова Зеландія, гора Кука

Друге місце за красою нічного небосхилу визнали Національний парк Брекон-Біконс, що розташовується у південному Вельсі у Великій Британії. На території заповідника підіймаються чотири гірські хребти, з яких і варто споглядати небесні світила.

Третю сходинку посідає підвищення на південному заході Великої Британії у регіоні Ексмур, яке входить до однойменного заповідника. Місцевість особлива ще й тим, що вона не була покрита кригою під час Льодовикового періоду, а тому ландшафти та рослинний світ одні із найстаріших на планеті.

Зоряне небо, обсерваторія
www.flickr.com/_salomax
Обсерваторія у регіоні Ексмур, Велика Британія

Четверту сходинку отримало графство Керрі у Ірландії. Найкраще тут спостерігати за зорями із вершин грандіозних урвищ, якими часто закінчується суходіл, а вже знизу буянить Північний Атлантичний океан.

П’яте місце отримав Національний парк Мон-Мегантік, що розташований на південному сході Канади у провінції Квебек. Окрасою заповідника слугує гора із аналогічною назвою, а в її околицях розмістилось чимало затишних міст. Пік височіє неподалік кордону із США. У заповіднику розташовується обсерваторія з телескопом для дослідження зірок та планет.

Ще п’ять локацій, які увійшли до десятки найкращих місць для спостереження за зорями: заповідник Мур Резерв у Англії, приватний заповідник Намб-Ренд на південному заході Намібії у пустелі Наміб, гірська вершина Міді-де-Бігор у Піренеях на заході Франції, гірський масив Фогельсберг із вулканом у Німеччині, Національний заповідник Сновдонія у Вельсі, неподалік Ліверпуля.

Обсерваторія у Франції
flickr.com/Victor Seryy
Обсерваторія поблизу вершини Міді-де-Бігор у Франції

Крім того, ще однин варіант для планування подорожі може стати зодіакальний прогноз. Так, раніше астрологи розповіли, де відпочивати 2018-го року кожному знаку зодіаку. Британські астрологи провели космічні дослідження, щоб довідатись які ж місця варто відвідати цієї весни кожному із знаків зодіаку.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Туризм на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Вибір редакції