Експерти склали рейтинг найкращих авіаперевізників 2018 року

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Більшість авіаперевізників азіатські, але деякі все ж здійснюють рейси до України.

Досвідчені мандрівники із усього світу обрали 10 найкращих авіаперевізників 2018 року.

Результати оголосили під час вручення міжнародної премії World Airline Awards.

До першої п’ятірки рейтингу увійшли авіакомпанії із Азії та Близького Сходу, а от до десятки потрапив і європейський перевізник. Експерти відзначають розгалуженість мережі рейсів обраних авіаліній, а також підвищений комфорт, пристойну кухню та привітність персоналу під час перельотів.

До десятки найкращих авіакомпаній 2018 року увійшли:

1. Singapore Airlines – вважається одним із найшанованіших авіаперевізників світу. Незважаючи на те, що "Сингапурські авіалінії" одні із наймолодших, вони здійснюють рейси на шість континентів світу.

2. Qatar Airways – охоплює близько 140 пунктів у різних куточках світу та пропонує дуже високий рівень обслуговування пасажирів. "Авіалінії Катару" забезпечують якісні подорожі для бізнесу і відпочинку у всій Європі, Близькому Сході, Африці, Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, Північній Америці та Південній Америці.

3. ANA All Nippon Airways – найбільша авіакомпанія Японії. Перевізник здійснює рейси у 80 міжнародних аеропортів та у 140 у середині країни.

4. Emirates – відомий насамперед розкішшю та якісним сервісом своїх авіаліній. Авіаперевізник з Еміратів здійснює 155 рейсів у 80 країн.

5. EVA Air – тайванська міжнародна авіакомпанія, рейси якої сполучають Азію та материковий Китай з Європою, Північною Америкою та Океанією, а ще вона пов'язує більш ніж 60 основних ділових і туристичних напрямків.

6. Cathay Pacific Airways – гонконгський авіаперевізник пропонує регулярні пасажирські та вантажні послуги більш ніж до 200 пунктів призначення в Азії, Північній Америці, Австралії, Європі та Африці, використовуючи парк близько 200 літаків.

7. Lufthansa – найбільший німецький авіаперевізник. У поєднанні з дочірніми компаніями вона є найбільшим перевізником Європи за розміром парку і кількістю пасажирів за 2017 рік.

8. Hainan Airlines – четвертий за розмірами авіаперевізник Китаю і найбільший із незалежних.

9. Garuda Indonesia – індонезійський авіаперевізник, який з'єднує 83 напрямки у всьому світі. На літаках пасажири відзначають неймовірно гостинний прийом та вишукану кухню. Авіакомпанія здійснює близько 600 польотів щоденно.

10. Thai Airways – національні тайські авіалінії літають у 84 пункти призначення у 37 країнах, використовуючи парк з більше ніж 90 літаків.

Загалом, кожний із перечислених авіаперевізників вирізняється підвищеним комфортом рейсів та високим рівнем сервісу на борту.

Раніше з’явився рейтинг пунктуальності українських авіакомпаній. Загалом 93 % рейсів за червень 2018 року були виконані вчасно.

ВідеоУкраїна демонструє оновлену лінійку своїх літаків на авіаційній виставці у Лондоні

У Лондоні відкрилася ювілейна 50-а авіаційна виставка. Цього року Україна демонструє транспортник "Ан-178" та оновлену лінійку своїх літаків. 

Україна демонструє оновлену лінійку своїх літаків на авіаційній виставці у Лондоні

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Туризм на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції