Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ernest Airlines скоротив рейси з Харкова до Рима та Мілана

Наразі рейси здійснюються двічі на тиждень - щочетверга і щонеділі.

Ernest Airlines в червні удвічі скоротив рейси за маршрутом з Харкова до Рима та Мілана, повідомляє avianews.com з посиланням на інформацію в системі бронювання авіаперевізника.

Після скорочення частоти польоти з Харкова до Мілана будуть здійснюватись тільки щонеділі. Останній рейс у четвер відбудеться 13 червня.

Рейси Харків-Рим в новому розкладі заплановані до виконання тільки щочетверга. Останній рейс у неділю відбудеться 16 червня.

Аvianews.com направив запит в авіакомпанію щодо причин таких змін у розкладі. В аеропорту Харків виданню повідомили, що ще не отримали офіційного підтвердження від авіаперевізника про скорочення частоти польотів.

Один з пасажирів на форумі avianews.com розповів, що в колл-центрі авіакомпанії йому повідомили про можливості перебронювання квитків на альтернативні маршрути. Про скасування рейсів він дізнався, переглядаючи інформацію в системі бронювання.

Згідно з європейським законодавством, якщо пасажира попередили про скасування рейсу менше ніж за 14 днів до вильоту, він може розраховувати на отримання грошової компенсації у сумі від 250 до 600 євро на додаток до безкоштовного перебронированию квитка або повного повернення грошей без застосування штрафних санкцій за невиконані перельоти.

Нагадаємо, Ernest Airlines почав польоти до Харкова 12 березня.

ВідеоМій путівник. Зальцбург – чемпіонат із запуску паперових літачків та вершина гори Унтерсберг

Сьогодні ми завершуємо мандрувати Зальцбургом. Там бережуть історію, тому Зальцбург часто називають містом, що завжди залишається старомодним, але чарівним. У сьогоднішньому випуску ви побачите австрійський Зальцбург з несподіваного боку.

Мій путівник. Зальцбург – чемпіонат із запуску паперових літачків та вершина гори  Унтерсберг

Залиште свій коментар

Вибір редакції