Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Франція висунула Ніццу на внесення до списку об'єктів світової спадщини ЮНЕСКО

Комітет Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО розгляне це на сесії, яка відбудеться у липні 2021 року.

Франція висунула Ніццу на внесення до списку об'єктів світової спадщини ЮНЕСКО, повідомляє zn.ua.

Міністр Європи та закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан і міністр культури Франк Рієстер оголосили про висунення кандидатури столиці туризму Рив'єри – Ніцци – на внесення до Списку об'єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

"У Ніцці наприкінці XVIII століття з'явився новий тип міського планування, спрямований на перетворення міста у зимовий, а потім і в літній курорт. Тут сформувалося нове місто-космополіт, розвиток якого протягом 1760 і 1960 років перетворено на курорт", - йдеться у спільному комюніке міністерств. 

"Вже з другої половини XIX століття міжнародний успіх Ніцци сприяв облаштуванню нових об'єктів уздовж узбережжя в місцях, що мають порівняльні характеристики рельєфу та клімату. Міські масштаби та різноманітність спадщини зробили Ніццу еталоном міст Рив'єри". Місто-кандидат Ніцца, яку ми будемо просувати у цього року є унікальним і заслуговує отримати визнання цінності культурної спадщини певного типу містобудування, що не має собі аналогів: космополітичного та орієнтованого на відпочинок. Те, що створено у Ніцці наприкінці XVIII визначив важливу частину нашої сучасності", - додав Рієстер.

Ніцца, Франція
go.bellavitatravels.com

Нагадаємо, визначено найкращі міста світу 2020 року. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції