Гібрид яхти і готелю з дизайном "скляного човна": у Дубаї з'явиться плавучий готель-палац на воді

Оснащений гідравлічною системою, готель буде стійко триматися на хвилях.

 У Дубаї з'явиться новий розкішний плавучий палац під назвою Sea Palace Floating Resort, який буде являти собою фешенебельний готель на воді, оточений шістьма не менш розкішними рухомими плавучими віллами. Вартість будівництва цього готелю становить 600 млн дирхамів ($164 млн).

Наразі готовність курорту до здачі в експлуатацію оцінюється в 65%. Будівництво ведеться в прибережних водах Дубаю, навпроти району Dubai Marina, передає УНІАН з посиланням на russianemirates.com .

Проєкт являє собою гібрид яхти і готелю, а його дизайн буде нагадувати "скляний човен", який буде приводитися в рух валовими двигунами. Оснащений гідравлічною системою, готель буде стійко триматися на хвилях. Один з плавучих будинків під назвою "Нептун" вже мебльований і проданий бізнесмену індійського походження Балвіндеру Сані за 20 млн дирхамів,

Двоповерховий будинок на воді має безліч балконів і басейн просто неба. На першому поверсі - 4 спальні для господарів, на другому – дві для персоналу. Також в будинку є кухня і вітальня, а всі меблі були створені автомобільним брендом Aston Martin. У плавучому будинку будуть скляна підлога, система стерилізації повітря, переробки сміття та живлення сонячною енергією.

Завдання нового проекту - підтримати туристичний потік в Дубай як в одне з міст світу з найбільш унікальними локаціями.

Раніше в Арабських Еміратах відкрили найбільший у світі музичний фонтан.

У Південній Африці будують готель з номерами у вагонах

У Південній Африці будують готель з номерами у вагонах


 

Повʼязані теми:

Наступна публікація