Глядачі можуть долучитися до створення рубрики "Сніданок. Мій путівник" на 1+1

Телевізійна тревел-рубрика "Сніданку з 1+1" Мій путівник розширює свої горизонти та дає змогу телеглядачам стати частиною проекту, запросивши знімальну групу до свого міста.

Для участі в проекті потрібно на офіційній сторінці рубрики "Сніданок. Мій Путівник" у Facebook надіслати коротке відео про своє місто, яке буде показане у рамках рубрики, описати улюблені місця відпочинку чи поділитися цікавими фактами з історії міста й людей у ньому, а також стати частиною команди і, під час знімань сюжетів про подорож, представити своє місто на всю країну.

Мій путівник_02

Нагадаємо, рубрика "Мій путівник" вперше вийшла в ефірі "Сніданку з 1+1" у 2014 році. Кожного тижня автори проекту, журналісти Наталія Щука, Антон Пшеничний, Олена Квітка, Ірина Гулей, Анна Кунець та Олександр Чередниченко розробляють нові цікаві маршрути й вирушають у захопливі подорожі, аби ближчі познайомити телеглядачів з традиціями, кухнею цікавими фактами "невідомої" України та стати найпопулярнішим теледовідником (телемапою) подорожей Україною.

На сторінках "Сніданку. Мій Путівник" у Facebook та Instagram телеглядачі мають змогу переглянути сюжети, які вже виходили в ефірі 1+1, дізнатися розклад нових подорожей, поспілкуватися з авторами рубрики, отримати корисні поради щодо того, як спланувати мандрівку без зайвих витрат, поділитися своїми маршрутами та лайфхаками з іншими користувачами.

Про те, як знімається рубрика, і що залишається поза кадром, як журналісти готуються до подорожей, та з чого все розпочиналося читайте на офіційній сторінці рубрики "Сніданок. Мій Путівник" у Facebook та у Instagram. 

За додатковою інформацією звертайтеся до групи просування інформаційного мовлення 1+1 медіа, +38 044 490 0101, prgroup@1plus1.tv; http://media.1plus1.ua/.

Залиште свій коментар