Головні секрети успішного travel-блогу, або як заробляти на подорожах

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Продумувати стиль блогу, творчо підходити до фотографії та експериментувати – важливі звички популярного тревел-блогера.

Тисячі, а інколи й мільйони фоловерів – таку кількість глядачів збирають популярні тревел-блогери. Вони подорожують світом, розповідають про своє, вочевидь, цікаве життя та насолоджуються інтернет-славою. Разом з тим, переважна більшість авторів має мізерну кількість підписників. Відповіді на те, в чому секрет успішного travel-блогу та чи можна заробляти з "розкрученої" сторінки мандрівника спробував знайти ТСН.Туризм.

Знайдіть свій стиль

Прогулянка парком, відпочинок на морі та їжа – такими десятками тисяч фотографій інтернет поповнюється щоденно. А отже, щоб запам’ятовуватись варто виробити свій стиль, який вирізнить ваш блог серед тисяч однотипних. Це може бути якийсь художній образ, чи ідея, яка буде об’єднувати ваші фотографії та робити сторінку унікальною. Крім того, до світлин варто додавати хоча б невеличку розповідь. Однак, це не має бути сухий меседж – значно краще ділитись власними емоціями, поглядами, враженнями, а особливо круто – пожартувати над ситуацією.

А загалом, у своєму блозі варто демонструвати індивідуальність. Щоб підписників намаперед цікавили саме ви, а вже потім ваші подорожі та фотографії. До прикладу можна привести блог пари, що створює унікальні фотографії з постановкою "слідуй за мною". Ця ідея об’єднує всі фото, але для вдалого кадру молодята можуть витратити кілька годин і навіть днів. При цьому вони публікують лише один кадр.

Відповідно – не варто публікувати десятки фото з подорожі. А якщо у вас є багато різних і дійсно вдалих світлин – зробіть колаж. Але це повинні бути цікаві кадри, які покажуть весь колорит мандрівки.

І тільки-но ви знайдете свій унікальний стиль – кількість підписників зростатиме. А як результат – цікаві пропозиції: публікувати рекламу, вести власний блог у інтернет-виданні чи рекламувати бренд одягу.

Слідуй за мною
www.instagram.com/muradosmann

Будьте активними

Ваша аудиторія вже підписана на десятки travel-блогерів, яких вона періодично переглядає та коментує. Висловлюйте власну думку на сторінках підписників, заявляйте про себе за кожної нагоди, щоб вас почали впізнавати. І знову ж таки, не пишіть банальних коментарів – хай це буде ваша точка зору.

Тревел-блог, зебра й дівчина
www.instagram.com/escapingyouth

Підходьте до кожного кадру творчо

Ще один спосіб привернути увагу – експериментувати з кольорами, робити фото під незвичним ракурсом та додавати різні цікаві деталі.

Тревел-блог, кіт, Китай
www.instagram.com/paperboyo

7 ключових порад, щоб зробити тревел-блог популярним

1. Якісні фотографії з унікальним стилем, в одному тоні та художньому напрямі. Створюйте історії з фотографій.

2. Змістовні й короткі тексти. Більшість людей переглядають соцмережі в вільну хвилину між важливішими справами, а тому в цей час ви маєте їх чимось "зачепити". Разом з тим, інформація має бути простою та зрозумілою кожному.

3. Публікуйте хоча б одну світлину щоденно.

4. Щоб кількість підписників збільшувалась, ваш профіль має бути відкритим. До того ж, вказуйте геолокацію фотографій та додавайте теги.

5. Наріжний камінь вдалого тревел-блогу – помітна особистість автора. А це не лише фотографії - варто висловлювати власну думку, переписуватись з підписниками та дізнаватись їхні смаки й вподобання.

6. Біля світлин можете давати поради своїм підписникам: куди поїхати, що подивитись та які смаколики скуштувати.

7. Головне в знімках – натхнення, а не відображення повсякденності. Здатність дивитися на світ інакше та знімати те, що подобається – це і є формула успішного профілю travel-блогера.

Тревел-блог, райдуга
www.instagram.com/escapingyouth

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Туризм на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції